0 oy
556 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

Mahir Adar yazdırıcam da sizce nasıl Bi tulum güzel mi sizinde fikrinizi almak istedim :) 130 TL kargo da ücretsiz. Anı kalsın istiyorum teyzeleri :) kullanan veya alanlar varmı acaba 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok tatlı ya 
tarafından
Dimii❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok güzelmiş canım ismi de çok çok güzel sağlıkla gelsin güle güle giysin kuzucuk 
tarafından
Teşekkür ederiz teyzesi Amin inşallah ❤️
0 oy
(897 puan) tarafından
Ben aldım cnm aynısını sakın makinaya atma rengi gidiyor elde yıka 
tarafından
Rengi soluk mu yıkamadan önce de
0 oy
(1,028 puan) tarafından

Görümcem oğluma yaptırmış geldi kargo rengi lacivert ama soluk lacivert hani böyle yıkarsın solar ya öyle lacivert ti fotodaki gibi canlı lacivert değildi oğlum doğunca görümcem geldiğinde giydiririm artık :) güvenilir bir yere yaptır canım iyi araştır benimki gibi olmasın yoksa kıyafet hoş sadece kalitelisini bulmak önemli 

tarafından
Evet ya ben de fotoğraflara bakıyorum çok soluk çıkıyor acaba çekimden dolayı mı diyorum canlı bir rengi yok 130 TL de az bir şey değil kararsız kaldım ben de bildiğin canlı bir şekilde yapan bir site var mı acaba canım
(1,028 puan) tarafından
İnanki bildiğim yok öyle canım ınstagram kullanmıyorum
tarafından
Tamam canm saol. Ha bide arkadaki ponponu rahatsız eder mi yatırdığımda.
(1,028 puan) tarafından
O cırtcırtlı çıkarabiliyorsun yatarken çıkarırsın ben onu çıkarıp öyle attım makineye düşük dereceye
0 oy
(85 puan) tarafından
Canım bak moralini bozmak istemem bana doktorlar kızın olacak dedi bende masal uazanından sipariş vericektim neyse erken doğum yaptım anam bi geldi ki gelen pipili :) hani doğumdan sonra yaptır derim çok tatlı çok seviyorum böyle pompomlu kuyrukları yerim 
(339 puan) tarafından
Kaçıncı ayda dogum yaptınız ve nasıl anlamamışlar
(85 puan) tarafından
37+3 de doğurdum bildiğin anlamamışlar canım doğuma girmeden son kez muayene oldum kızın olacak biliyorsun dimi dediler evet dedim bi doğdu ben şok bana kız diyen doktor yaptırdı doğumumu e dedim hani kız demiştin bazen öyle sürprizlerler olur dedi beşik puset çanta falan hep pembeydi :)
(339 puan) tarafından
Saglıkla büyütürsünüz inşşalah Özelmiydi acaba hastane
(85 puan) tarafından
Amin cümlemize devletti canım
0 oy
(3,599 puan) tarafından

image

bende aldım canım çok tatlılar ani kaliyo onlara
(3,446 puan) tarafından
Canım nerden yaptırdın ne kadara yıkadın mi hiç
Hala olacam da annemin adı geliyor bende yaptırmak istiyorum böyle bişey
(3,599 puan) tarafından
Nakış atölyem Instagram adresi ama ben vatsaptam sipariş verdim
Ama daha hic yikamadim kzim yeni dogdu daha olmuyo  ama aşırı tatlılar yaa
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Coook güzel çok tatlıymis. 
0 oy
(587 puan) tarafından
Ben geçen sene 150miydi neydi ful set yaptırmıştım ama sana tavsiyem lacivert olmasın benimde bundandi boyası hep aktı gtti
tarafından
Bebe mavisi alsam akar mı rengi acaba canm
(587 puan) tarafından
Onun akacagini sanmam
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ya bunlarcok tatlı bende yaptırdım ama malesef kullanıssız bır foto cektık bitti 
0 oy
(9 puan) tarafından

Canım aynısından bende aldım valla makinada yıkadım hiç bi sorun olmadı sadece şapkasında beyaz yerleri oldugu için onu elimde yıkadım ben madre bebekten hastane çıkışı olarak aldım 13 parça olandan yoksa ayrı da satılıyor bu şekilde birde ponponu cırtlı çıkıp takılalabiliyor.

image

0 oy
(135 puan) tarafından
Hem uygun hem de çok tatlı
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bence daha güzel modeller var onlara bakabilirsin. Açık kahverengi tonu daha güzel olur yeni doğan bebeğe. 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Canım ben Instagram'da sedefnakisevi sayfasına yaptırdım. Müthiş. Sayfanın da güvenilir olması önemli.
0 oy
(3,148 puan) tarafından

İlla instagramdan alacaksan ben bir satıcıdan aldım çok güzel geldi battaniyeisni hala kullanıyorum taş gibi çok çok kaliteli yapıyor

image

0 oy
(119,203 puan) tarafından
adar ne demek tulum guzel
tarafından
Mart demek
0 oy
(548 puan) tarafından

image

bnde kızıma yaptrdim canim
0 oy
(90 puan) tarafından
Ben açık mavi bebe mavisi rengini çixeksepetjnden 120 ye yaptırdım bir ay önce Tavşanlı tulum aynı. Hoşuma gitmişti. 
0 oy
(136 puan) tarafından

Biz de böyle bir şey yaptırdık. Giydirmek de nasip olur inşallah ♡

image

0 oy
tarafından

image

gecen yıl bu sayfadan bu tulumu 60 mi 70 mi ne öyle birşeye istemiştim ama geçen sene oğlum şimdi 11 aylık olacak bı bak istersen
0 oy
(1,376 puan) tarafından
 Valla ben yaptirdim ogluma cokta guzel oldu ama fazla kullanamiyor ama ilk 1 ay giyebiliyor sonra giyemiyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 130 göst.
0 oy
1 cevap 42 göst.
0 oy
1 cevap 66 göst.
0 oy
12 cevap 170 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,789 soru

11,337,607 cevap