0 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (972 puan) tarafından
Kizlar katipliğe hazırlanayim diorum ama yapabilir miyim lise mezunuyum kocayla ayrılıyoruz kızım bende ne zaman a kadar böyle gidecek ki adam sıkıntılı insani  çileden çıkartıyor kendisini bı halt zannediyor istediğim zaman ararm görürüm kızımı diyor mahkeme ayda iki kere görme hakkı vermiş istediğin yere şikayet et diyor .askeri personel . Nasıl bı yol izlemeliyim kızım bir yaşında .. mülakatına giren oldu mu 

4 Cevaplar

0 oy
(129 puan) tarafından
Öncelikle kpss ye girdin mi? Ne öğrenmek istersen sor ben katibim
(129 puan) tarafından
O serçe parmak f klavyede geçerli arkadaş hangi klavyeyi kullanıyor ki de serçe parmak yetişmiyor diye kalmak da çok komik geldi :)
(972 puan) tarafından
F klavyeyle mi yapılıyor
tarafından
Valla canım işte üniye gittik bildiğim kadarıyla bu meslekti yanlış hatırlamıyorsam serçe parmağım yetişmiyor demişti hatta hiç unutmam onu
(129 puan) tarafından
İster f ister q klavye sana kalmış bi durum
Arven bana çok mantıksız geldi arkadaşın sanırım kendini rahatlatmak için öyle dedi q ile girseymiş ozaman sonuçta f klavye kullanmak şart değil
tarafından
Bilmiyorum kuzum öyle söylemişti anlamadığım için pek takmamıştım bende
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Kpss puanı ile adalet bakanlığının alımında başvuru yapman gerekiyor şu an da güncel alım puanı 70 oda en az en düşük . Birde herhangi bir alımın kapattığı taban puan oluyor il il değişir, onda da sıralamaya girmek gerekiyor mülakat için. Ayrıca klavye çalışman gerekiyor. 10 parmak klavye yada hızlı yazma temelin yoksa bir iki günde olacak iş değil. Baraj 3 dakika da 90 kelime. 
0 oy
(603 puan) tarafından
Cahım kpss ye girip 70 üstü qlman lazım şu an ikinci alım ama birçok yer 70 i gördü sadece senin bebeğin var ne kadar çabuk girsem kârdır dersin mülakatta zor değil bir çok yer kontejanı bile doldurmadı boş kaldı klavye çalış bol bol analık gücüyle halledersin inşallah boy kilo yaş tutuyorsa ikm yani gardiyanlık da dene mutlaka
0 oy
(485 puan) tarafından

On parmak klavye ve lütfen ama lütfen imla çalış. :) adalet myo mezunu olmayanlar için özellikle, hukuki terimleri yazmak zor oluyor. Ortaya garip duruşma zabıtları çıkıyor. Asgari düzeyde de olsa imla ve hukuki terimleri öğrenmeye gayret et. 

Bunun dışında açık söylemek gerekirse torpilin çok işler olduğu bir alan. Elbette kazanarak da girilebilir, ama memlekette her konuda olduğu gibi burada da amcan dayın varsa işin daha kolay. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Balbocegi (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.