0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar oglum inek  sütü icince afedersiniz isahal oluyor ve surekli karnini tutuyor acaba sut vermemelimiyim  dokunuyir mu acaba nezm icse boyle oluyor  

6 Cevaplar

0 oy
(3,445 puan) tarafından
O zaman verme canım benim kızlar da kabız olur mesela süt içince
tarafından
Dokunuyor demeki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım inek sütü karın ağrısı yapabilir.  Vereceksen de az bisey şu kacor inek sütüne öyle ver
0 oy
tarafından
30 yaşındayım hala süt içince karnıma agrilar girer. Verme canım belki dokunuyor belki alerjik birşey de olabilir. Pekte faydalı birşey değil ki zaten
tarafından
Haklsin cnm bende farketim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Biraz su katıp verebilisin canım yada devam sütüyle başla hemen inek sütü verme 
tarafından
Oyle yaparim
0 oy
(485 puan) tarafından
Laktoz intoleransi vardır. Laktozsuz deneyin.

İnek sütü çok da yararlı bir şey değil zaten, vermeseniz de olur. İlla verecekseniz Laktozsuz deneyin. 
tarafından
Yok vermiyim artik dokunuyir cunku
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Canim dokunduğu belli zaten bekarken bennbile icemiyordum kafam gözüm dönüyordu şimdi soğuk içince olmuyo.anneme de oluyomus senin oğlan gibi ekmekndogtayip yiyor odano zaman yapmiyomus ishal
tarafından
Evwt dun aksamda cok agladi galiba karni agriyordu
(4,589 puan) tarafından
İnek sütü yaramiyo bazı insana ya şu kat ver ya da bisküvi falan birşeyle denenolmadi hiç verme

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 48 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 210 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
24 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 895 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (907 puan) tarafından soruldu

399,776 soru

11,958,110 cevap

36,124 kullanıcı

...