0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (1,363 puan) tarafından
Kizimin agiz kenarinda alerjik egzema cikti. Butun agiz kenari komple kizariyor.

Advantan 

Hipokort 

Mustela cicestela 

Bioderma instenstive kremlerini kullandik ama fayda etmiyor.

Tecrubenize ihtiyacim vsr nasil gecer ne yapmak lazim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim oğlumun yanakları öyleydi çok kötü lucoderm kullandık beş gün boyunca günde iki kere iki günde iylesti birdaha cikmadi tabsiye ederim bişey olmaz korkma
tarafından
Bizimde kizariyodu ve çok kötü oluyodu cildiye bize o kremi verdi bence muhakka kullan etkisni göreceksin çok geçmiş olsun
(1,363 puan) tarafından
Tamam canim sagolasin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Licoyed lipokrem var canım o çok güzel çocuklara da kendime de kullanıyorum 
(1,363 puan) tarafından
Sagolasin canim bakayim ona
tarafından
Bak canm hatta iki taneydi eşim iş yerine giderken aldı birini biri de bizde:) 16byasimdan beri aynı krem hatta adı önceden licoid lipokremdi. Sonradan değişti ama aynı yani böyle de çok guzel
0 oy
(2,355 puan) tarafından

Bunu kullanıyoruz canim

image

(1,363 puan) tarafından
Sagolasin canim
(1,028 puan) tarafından
Kızımda ben de kullandım çok etkili
(1,028 puan) tarafından
Şampuanı da mustela kullandım normal şampuanlar dan kullanmadım öyle rahatladı bunlara ilaveten 5 günlük hipokort kullandık geçti
(1,363 puan) tarafından
Bende hep temiz icerikli sampuan kullaniyorum canim.
(2,355 puan) tarafından
Benim şampuan da mustela kızlar gerçekten iyi köpürmüyor bile.
0 oy
tarafından

image

kuzum şiddetle bu kremi öneriyorum Dr yazmıştı benim oğlumun yüzü vücudu komple egzama olmuştu bunu kulladndik 1 krem daha vardı onu hatırlamıyorum şuan 2 günde hicbirsey kalmadı Dr danış onay verirse kullan bunu benim soylememle alma lütfen Dr danış 
(1,363 puan) tarafından
Tamam canim.. 0.1oraninda kortizon iceren baska krem kullandik ama o fayda etmedi. Doktora danisarak bunuda deneyelim bakalim
tarafından
Dene canım gerçekten çok fark ediyor hatta kullandıktan 1 saat sonra bile fark ediceksin benim ikizlerim ikiside alerjileri vardı bu krem sayesinde geçti
0 oy
(780 puan) tarafından
Canm aynı dertle uğraşıyoruz hemde 5 senedir ama hiç bir çare bulamadım şuan mustela stepleiona kullanıyorum tam geçirmedi hafifletti sadece 
tarafından
1 tane krem attım canim buraya bak istersen çok etkili
(1,363 puan) tarafından
Bizimde agiz kenarimiz su an sadece kirpkurmuzu ya gecmiyir
0 oy
(2,189 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Benim kızım da var 10 aylık olucak lanet şey yayıldı da yayıldı yüzü omuzları dirsek içi diz arkası ayak bilekleri hep öyleydi ve kaşınıyorum geçen gün bebek bakımında biri paylasmis profesör bebeğine yazmış karışımı ekran fotosu alıp gidip yaptırdım gerçekten 4 günde hepi geçti alerji testi yaptırmadı daha yine tekrarlamak ama 1 haftadır hiç yok şükür.  50 tl ye yaptırdım karışımı 

(4,209 puan) tarafından
Karisimi paylasabilir misiniz
(2,189 puan) tarafından
Yorumu düzenliyorum kızlar atıyorum fotoyu
(2,189 puan) tarafından
Kızımın artık çok şükür hiç byerinde kalmadi karşımi sağlık ocağında ki doktora sordum kortizon varmi diye çünkü hep kortizon kremler kullandım 2 aylık dan beri . Bundada kortizon var ama vazelin ve bisey daha vardı içinde gliserin sanırım ikisi sayesinde kortizonun miktarini azaltiliyo.  Fotoyu aldığım bayan sabah akşam sürmüş ben sadece akşam surdum 5 dakika üstünü giydirmedim  vücudu etsin diye . İnşallah izin bebeklerinizede fayda olur
(4,209 puan) tarafından
Tesekkurler, egzamaniz alerjik miydi
(2,189 puan) tarafından
Alerjik süt ve süt ürünleri malesef

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 129 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensannesi44 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
0 oy
3 cevap 70 göst.
15 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,682 soru

11,335,187 cevap

34,798 kullanıcı

...