0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
2 aylik bebegim var kafede icerde oturuyoduk ama pencereler acikti esim pusetten arkadaslarina gostercem diye battaniyesiz cikardi 10 15 saniye kac saattir kavga ediyom hasta olcak bebek diye bisey olurmu

10 Cevaplar

+1 oy
(997 puan) tarafından
O kadar süreden birşey olmaz Allah in izniyle hem hasta bile olsa iyileşir çocuk bu elbet yeri geleck hasta da olacak bu kadar basit konuları dert etmeyin kendinize vallahi erken yaşlanırsiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
O kadar saniyeden bişey olmaz korkma
0 oy
tarafından
Kız nolcak boşuna kavga ediyon soğuğada alışsın hem bu kadar pimpirikli olma bence 
(590 puan) tarafından
2 saat once banyo oldu
tarafından
Eee suç sende o zamana madem gezmeye Gideceksiniz banyoyu eve gelince yaptutsaydın
0 oy
(373 puan) tarafından
Yok canim bişey olmaz inşallah kisa sürmüş zaten
0 oy
(361 puan) tarafından
Ilk bebegin olsa gerek bişey olmaz karakista mi kaldi
(590 puan) tarafından
banyo olmustu yeni kiyamiyom hasta olur diye
0 oy
(846 puan) tarafından
Ay benimkide bir aylık bugün avmye gidelim dedik arabadan inip avmye giremedim fırtınadan. Bebek arabasını zor sürdüm bi önü açıldı bı arkası açıldı yazık yavrum uykusunda korktu bende korktum çocuğum uçup gitcek diye sonra kızdım kendime bu havada ne çıktık çocuk hasta olcak rüzgardan diye çok şükür şu an sakin sakin uyuyor bişey olmaz inşallah hemen dikkatli olmak lazım:)
0 oy
tarafından
Banyo oldu demişsin. Kusura bakma ama suç sende o zaman. Banyo yapılan bebek dışarı mi çıkılır yazık hasta olur ya 
tarafından
Kız nerde banyo oldu demiş :)))
tarafından
Yorumlara cvp vermiş 2 saat önce banyo olmuş diye kız bak
tarafından
Yorumlara bakmadım canım haklısın ozaman :) artiliyorum +
tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Bu kadar sıkar ve korumacı olursan kesin hasta olur biliyo musun çünkü ne kadar çok kollarsan o kadar çok hasta oluyolar tecrübeyle sabit rahat anne rahat bebek der bizim doktorumuz hep...
0 oy
(230 puan) tarafından
Hata sende canım banyo ettirmişsin niye dışarı çıkartıyon
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Ya hastalanabilir sen hiç pusetten çıkarmasan bile.  Kavga etmeye yer aramayın mutlu olmaya bahane bulun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 183 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde Esilayet (77 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 275 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Maydonoz dereotu (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 563 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

386,178 soru

11,546,213 cevap

35,221 kullanıcı

...