0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Diş etlerim acıyo şiştiler. Yemek yiyesim bile gelmiyo artık canımdan can gidiyo sanki. Vitamin eksikliğinden mi kaynaklanır yoksa hormonlardan falan mı bilgisi olan var mı?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vitaminlerini düzenli alıyorsan eksiğin yoktur gebelikte oluyor maalesef şişme çekilme kanama vs
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Hormonal demişti bana doktor. Rocs diş eti korumalı macunu kullanmami önerdi. Arada da macunu diş etlerine sürüp yıkama beklet demişti. Hakikatten de çok iyi gelmişti bana o macun. Böyle yeşil bir paketi var bu arada.
0 oy
(323 puan) tarafından
Paradontax mavi kapaklı olan diş macunu o kadar iyi geldi ki bana benim de hamileliğim de diş eti çekilmem vardı etlerim şiş ve ayrılıyordu kalkıyordu bak dene faydasını görürsün 
(1,710 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var tekrar yapistilar mi peki yerine
(323 puan) tarafından
Bu diş macunu çok iyi geldi 1 ay düzenli kullandım son ay hiç bir sorunum yoktu
(1,710 puan) tarafından
Bende alıyım kullanayım o zaman
(323 puan) tarafından
Mutlaka dene ben dişçimden randevu aldım gittim kontrol için hamile olduğum için bişey yapmadı boşu boşuna zaman kaybettim onu al kullan bi de yumuşak fiş fırçası kullan ama düzenli yap inşallah sen de faydasını görürsün
(1,710 puan) tarafından
Sağol canım deniycem bakalm
0 oy
(229 puan) tarafından
Benimde olurdu kan değarlerimde iyiydi ama gebelikte olurmuş 
0 oy
(895 puan) tarafından
Benim ilk hsmileligimde on iki disim resmen iki yana ayrildi.ortasindaki et kocaman et parcasu oldu.dis doktorum dogum yapinca gel dedi.dogum yaptigim gibi et geri cekildi ve dislerim birlesti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
8 Haziran 2022 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cig5201 (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 37 göst.
0 oy
2 cevap 150 göst.
30 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu

377,995 soru

11,314,035 cevap

34,753 kullanıcı

...