+1 oy
1,183 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Iftara kaynanamları çağırmıştım. Yemek yedik çayımızı içtik ben masayı topladim bulasiklari biraktim çünkü eve kim gelirse gelsin ben daha cok vakit gecirmek icin bulasigi misafirim gittikten sonra rahat rahat hallederim bi de makinem biraz doluydu elde yikanacaklar cok diye hic bulasikla oyalanmak istemedim herneyse oğlanı aldim uyutmaya götürdüm geldim ki kaynanam bulaşıkları yikiyo dedim anne ben hallederim sen iceri gec dedim yok ya 5 dk da yaparm ben dedi o zaman beraber yapalim dedim o sudan gecirdi ben makineye dizdim makine dolunca elde yikanacaklari yikarm sen otur dedim ben yikayim sen durula dedi oyle de yaptik. Işi bitince her yeri camasir suyuyla sildi falan ben daha da mahcup oldum. Çünkü ben ona gidince en fazla sofrayi kurar toplarim o kadar bulasigina karismam. O da kalkip yapmaz cunku hep oglumla ilgilenir ben de firsat bu fırsat diyip çayımı kahvemi rahat rahat içerim ama artik yıkarım ya çünkü koskoca kadın benim bulaşığımı yıkıyo ben gelin olarak yıkamıyorum kendimden utandım:angel:

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kaynanamın evini bile temizlerim 

Ama senin kaynananın yaptığı da güzel bir şey 
tarafından
Benim evde gorumcem var olmasa yapardm ama o var diye yapmak istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,463 puan) tarafından
Bişey diyim mi sana . Belki de kibar bı şekilde sana bunun yolunu açmış. Çok kibarmis kadın. Gocunmadan senin kötü niyetli olmadığını bilerek yol gostermis. Öp başına köy bu kadını
tarafından
Kendisi yaptirmaz ki evde gorumcem var biz hallederiz der ben de israr etmem ne yalan soyleyim
0 oy
(373 puan) tarafından

Çok hoşuma gitti nedense ama sana mesajıda vermiş:D

tarafından
Evet yaparm ben de bundan snra☺
0 oy
tarafından
Oraya gidince cidden yikamiyonmu bulasgni kiz bi benmi enayiyim yaa ocagna kadar siliyom
tarafından
Valla kaynanam genc ama gozume gpzume bakyo yika dye
tarafından
Benimki de genc 55 yasinda her isini de yapabiliyo elden ayaktan dusse yaparm tabi ama yapmak istemiyodm ta ki dun aksam bende yapana kadar. Artik yaparm
tarafından
Benimkinin bulasik makinasi var ama actrmyor makinayi
tarafından
Ay ne cimriymis süs diye mi almis makineyi
tarafından
Bilmiyomnayni hazine gibi sakliuo
0 oy
(7,944 puan) tarafından
Benimkide gelince bir kere yikamisti bende utanmıştım 
tarafından
Evet ya insan mahcup oluyo

İlgili sorular