0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 gündür sizin fikrinizi alıp sorunumu paylaştım. En sonunda bir aile danışmanıyla ben görüştüm. Benimde hatamın olduğunu ama artık benden çıkıp eşimin hatayı aldığını ve eve gelmemek gibi büyük hatasının doğru olmadığını söyledi. Gece eşim eve geldi hiç Hoşgeldin demedim yüzüne bakmadım iletişim kurmadım  yatağa gelip sırtımı döndüm hiçbir şekilde iletişimim olmayacak. Gün içerisin de benim de artık sabrımın taştığını artık geri adım atmayacağımı bildireceğim bir mesaj yazıp kesinlikle iletişim kurmayacağım o merak etsin ve bu yaptığının bedeli olsun. Bana şans dileyin olur mu 

7 Cevaplar

0 oy
(373 puan) tarafından

Hakkınızda hayırlısı olsun. Destek almakta çok iyi yapmışsın<3

tarafından
Amin canım en azından şu an doğru adımlar atmak istedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Merak ediyordum ben de seni.  Danışman ne dedi   peki    rahatlattı mı iyi geldi mi sana. Ne yapman gerekiyo muş nasıl tepki vermen gerekiyyo muş böyle durumlarda 
tarafından
Allah korusun canım kız o gün bu gündür eve giç mi gelmiyo...   Benim eşim de. Bi defa   dolap ta satalık  bozulmuş  iki tane  dikkatermiyon diye söylendi söylwndi gitmiş ti    o gün sabah a kadsr  gelmedi arabada sağ da solda.  Evin etrafında dolaandı ...  Normal de benim de yapacağim bi hareket değil uzunca bi  mesaj attım kızaraktan ne hakla böyle bir saçmalık yaptın filan dite iki gün kadsr küs kaldık ama çok şükür. Somra dan baktı cidden saçmaydı hareketi  özür dilen di barışılmış dı
tarafından
Evet gelmedi ben 2 gün kayınvalidemde kaldım o iş yerinde (iş yeri güvenli ve eşime de güveniyorum gittiğimde hep yalnızdı ve aksi birşey yapmaz) kaldı. Ama 3 gündür evimdeyim bu gece de beyimiz geldi ama hiçbir şekilde iletişim kurmadım kurmayacağım
tarafından
Çok değişik. Valla garipler bu erkekler
tarafından
Evet şimdiye kadar eşim garipti ama artık sıra bende biraz da o düşünsün
tarafından
Ahahahhaa.   İnşallah işe yarar valla canım
 Hepsinin nabzı  başka.   Allah sabır versin  ne diyim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Mesaj yazma canım direk yüzüne söyle bence 

Çocuk gibi trip atar gibi geldi bana şahsen 

Allah yardımcın olsun
tarafından
Canım yazacağım mesajı bile ayarladım yüzüne karşı dersem bazı noktaları unutup kaçırırım o yüzden hbie şekilde konuşmayacağım. Artık o düşünsün gayet güzel ve bakımlı kadınım karım nerede ne yapıyor diye. Bu seviyeye getirdi beni kaç gündür sabrediyorum
0 oy
tarafından
Bir şarkı konusu nerelere gelmiş gereksiz abartıyor ya eşin gereksiz sen kötü birşey de dememissin ki çok saçma yaptığı gerçekten bu kadar uzatilmaz resmen naz yapıyor boşver canım emin ol ilgi görmek için yapıyor hiç umursama ne yaparsa yapsın illaki laf aticak 
tarafından
Aynen öyle bir müzik konusu nerelere geldi ama bu vesileyle bende eski ben oldum artık yok öyle herşeyi alttan almak ılımlı olmak. Artık ben hayatıma bakacağım o beni merak edecek. Karısıyım ben onun düşünsün ki karım nerede ne yapıyor. İnsanlık ediyorum yuvam için sabrediyorum ama saf sandı herhalde yeter artık dedirtti bana. Şimdi o düşünecek
0 oy
tarafından
canım ilişki danışmanının söylediklerini bire bir yap:)
tarafından
Öyle yapıcam canım eski Merveye döndüm resmen evlenmeden önce ben böyleydim zaten evlenince merhametli davranıp alttan almaya başladım asıl kendime döndüm ve öz güvenim yerine geldi bunun için çok mutluyum
tarafından
Onlinemi görüştün? yoksa ofisemi gittin? Kim sora bilirmiyim.
tarafından
eskilere daldım baya:) onu ilişki danışmanına götürmeyi ikna et. barışmak isterse sende danışmana görün. sorunu kökünden çözelim de
tarafından
Aynen öyle canım öyle hemen çözmeyeceğim bu kez zorlamam gerekiyor eşimi hemen yelkenleri suya indirmeyeceğim gitsin ya da gidelim kimde sorun varsa o tedavisini olsun
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Benden sana tavsiye, asla uzun uzadıya kendini anlatmaya çalışır gibi mesaj atma. Ben bile o kadar sıkılıyorum ki öyle mesajlardan erkekler daha da sıkılıyo. Hiç bişey söylemeden yapacaklarını yap. O zaman görür herşeyi merak etme.
tarafından
Canım kendimi anlatamayacağım zaten kaç gündür anlatıyorum. Bu mesajım daha çok şu an ki düşünceni bilmesi ve artık bu durumu kabul etmeyip sabrımın bittiğini gösteren bir mesaj olacak. Eşim beni susutu kabullendi olarak bilmesin diye. Ondan sonra da kendisi düşünsün acaba karım nerede ne yapıyor diye.
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Mesaj fln atma bnce 
tarafından
Neden yani ben şu şekilde düşündüm. Eşime son durumumu ve restimi belli edip sonra da hiçbir şekilde iletişim kurmayacağım. Siz neden mesaj atmayın dediniz yani fikrinizi öğreneyim belki doğrudur diye soruyorum
(1,048 puan) tarafından
Sessizlik en kotu cevap onlara hareketlerinle velli et bnce bu srada naptin canim mesaji dimdi gordum
tarafından
Anladım canım. Ben de durumu belirttikten sonra sessiz kalıyorum. Eşin dün gece geldi uyudu öğleden sonra yine gitti şu an yine evde değil yani.
(1,048 puan) tarafından
Eve gelmemek nedir yani ne kadar sacma ya nereye kadar gelmeyecek sanki
tarafından
Kendisi bilir canım ben de kararlar aldım bu kadar sıradan bir konudan dolayı bu tepkiyi veriyorsa benim de ona bedel ödetmem gerekecek

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
18 Kasım 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Tekcocuk (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 218 göst.
19 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 252 göst.
1 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,734 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 408 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,473 soru

11,450,732 cevap

35,028 kullanıcı

...