0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Kızlar üç yaşında oğlum var bu hafta kreşe başlayacak uyaran eksikliği var yemek çiğnemeyi bilmiyor ve altı hala bezli görüştüm kresle dediler yemek yemesine yardımcı olacagiz tuval eğitiminde biz veriyoruz bilemedim acaba kreste tuvalet eğitimi alan çocuğunuz yada yakınınız varmı 

9 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Kreşte tuvalet eğitimi başlanmaz ki öncelik anneye verilir önce evde siz başlıcaksınız kreş öğretmeni destekleyecek. Usül budur 
(337 puan) tarafından
Konuşacağız bu gün ama dediler biz veriyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay zorlanır yaa anne ile bile çok zor yaoiyor öğreniyor cocuklar kreş nasıl öğretiyor aceba
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Hiç bilgim yok cnim
0 oy
(119,470 puan) tarafından
kuzeyde krese gitti bezliyken gonder sende
(337 puan) tarafından
Nasıl yani iki dil derken
(337 puan) tarafından
Sevda peki öğrendi mi
kres ingilizceydi evdede babasi hollandaca konusuyo ben turkce 3 dilide az az da olsa anliyo sayilsr renkler vs biliyo
tarafından
Yurt dışında yaşamanın en güzel tarafi. Ben şimdi ingilizce öğrensin diye birsuru planlarım var. Gidecek paraya hiç acımıyorum
bizimki ucretsizdi yaa goturduk ama doguma 1 aya yakin birakti
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Benim oğlum da 3 yaşlarında kreşe gidiyordu o zamanlar ben evde öğretmeni kreşte destekledi öğrendi tuvaleti oylelikle yemek konusu bizde de aynıydı faydası oluyor kreşin diğer çocuklarla beraber yemek falan işe yarar
(337 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Kız çimdiklemesinler bebeyi altına yaparsa anam :(

(337 puan) tarafından
Orayı başlarına yıkarım
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Yani şöyle sizin başlamış olmanız lazım ki çocuk aşınalık olması gerek söylemesi gerek kreş öğretmeni de destekleyerek size yardımcı olacak sıfırdan öğretmenin kreşte öğretmesi çok zor 
0 oy
tarafından
Siz evde başlayın tuvalet eğitimine kreşte de desteklerler iyi olur. Gönder cnm kreşe çok faydası oluyor her konuda
(337 puan) tarafından
İnşallah olur ya
0 oy
(485 puan) tarafından
çok çok güvendiğiniz bir kurum değilse dikkatli olun derim şahsen. çocukta travma yaratacak tepkiler vermesinler yazık. 
(337 puan) tarafından
Evimin yakınında site kreşi
(485 puan) tarafından
çalışacak mısınız?

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 50 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 399 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy