0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kötu oluor hep

14 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kekik tuz kırmızı toz biber koyuyorum fırında yapacaksam mutlaka soğan sarimsagini zeytinyagini ekksik etmem harika lezzet veriyor eşim parmaklarini yiyor o derece
-Reklam-
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Kekik en önemlisi tuz toz biber kara biber mutlaka sarımsak ezip koyarım ve soğan da tavuğun kokusunu bastırmak öenmli bence o yüzden kekik Soğan sarımsak mutlaka koy 
0 oy
(11,216 puan) tarafından
en onmli baharat tavukta kekik
0 oy
tarafından
Salça yağ kekik pul biber tuz 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Canım yedi türlü baharat oluyor ya hepsi karısı onda. koyuyorum patates ve domatesleri diziyor üstüne biberler zeytin yağı soğan biber atıyorum fırına tamam 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Tuz Pul biber karabiber bol kekik yarım çay bardağı soya sosu 1 kaşık nar ekşisi 2 kaşık yoğurt sıvı yağ bikaç diş sarımsak rendeliyorum 1 kilo kanata. Harika oluyo
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Kekik toz kırmızı biber yağ tuz bir kapta harmanlar öle dizer kizartirim 
0 oy
(2,377 puan) tarafından
Fırında yaparsam eğer tuz, pul biber, kekik, biraz kimyon üstüne sarımsak ve soğan suyu sıkıyorum az bi salça koyuyorum biraz yağ gezdiriyorum harmanlıyorum. Enfes oluyor hemde pratik ve mutfak batmıyor. Dene derim 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Arkadaşlar çoğu baharatı yazmışlar koyulması gereken onlara ek köri koy tavuğun olmazsa olmazı 
0 oy
(120,745 puan) tarafından
kekik tuz köri
0 oy
(572 puan) tarafından
Benim koyduğum pul biber kekik tuz ve yedi türlü ama kırmızı olan yeşil değil çok güzel yapıyor tadini 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Yoğurt yağ biraz salça tatlı kaşığının ucuyla renk versin diye bol kekik toz ve pul biber kara biber kimyon zerdeçal bol sarımsak fırın için altına da patatesi kekik ve sarımsakları harmanlıyorum mis oluyor 
0 oy
(101 puan) tarafından
Göz kararı koyuyom ben kekik nane karabiber pulbiber köri çok severim ben :)
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Ben köri zerdeçal kekik.karabiber tuz bir yemek kaşığı kadar yoğurt koyuyorum az biraz zeytinyağı karıştırıp buzdolabında bekletiyorum çok güzel oluyor 
(1,730 puan) tarafından
Tabi sarimsakta

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
4 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde gelbebegim (1,696 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 292 göst.
24 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sevgi_kelebegi (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
2 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Serpil ahmet (554 puan) tarafından soruldu

396,990 soru

11,873,839 cevap

35,988 kullanıcı

...