0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Merhaba anneler geçenlerde bebegim ishal oldu diski testi yaptırdık temiz çıktı rota vs yoktu 2 gündür kakasi koyulastı ama bugün kakasinda mukuslu kan vardı neden olmuş olabilir acaba :(

3 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kabiz deseydin cocuklar kabizken oyle kan gorule. Bilir ama ishal ve kan bence enfeksiyon ve ya bir mikrop mesaji tasiyor sen baska bir doktora daha goster canim 
tarafından
Yok ishali bitti şuan kakasi koyulasti dün kakasını yaparken hep ikindi durdu ondan mı acaba dedim
(1,015 puan) tarafından
Evet cok sert olmussa olabiliyo oyle bir kac kere benim kizimdada oldu kabizlikda
-Reklam-
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Mukuslu kakysa alerjidir canm kac aylik
tarafından
1 yaşında alerji testi yaptırmıştır ona göre beslendi son zamanlarda farklı biseyde yedirmedim hic
0 oy
tarafından
Acil hastaneye gitmen gerekiyor
tarafından
İshali kesildi 2 gündür kakasi normal dün hep ikindi ikindi yaptı ondan mı acaba şuan ishalinde kan yok 2 gün önce kaka testi yaptırdık zaten

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 104 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 282 göst.
0 oy
4 cevap 96 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu

379,448 soru

11,358,233 cevap

34,833 kullanıcı

...