0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kizlar az once bi yorum okudm cinsiyet icn yuzuk testi mi ne deniliyo gercktn cok sasrdm boyle birsey olabilir mi ya:) nasl yapiyosunuz onu

10 Cevaplar

0 oy
(3,859 puan) tarafından
Batıl inanç bacım
tarafından
Biliyormda bana cok ilginc geldi gercktn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yapmiyoruz ki jsjsjsjsj
tarafından
Yap kiz sjsjsujdje belkideee cikar
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Hahaaahhaaa kizlarimm heves etti yaptikk durdu kaldiii ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Kizlarin kac yasindaki .. ynlis anlmzsn
(15,823 puan) tarafından
13 ve 9 ❤️Niye yanlıs anlayim canim 34 yaşındayım 15 sene olcakk Haziran'da evlenelii
tarafından
Masalh ya dile kolay 15 sene  ne guzl Bnde henuz 20 yim  2 buck yildr evliym
(15,823 puan) tarafından
Saolasinn canimm ☺️☺️ Bide bakmışsın 15 Rabbim sağlık huzur versin hepimize inşallah ❤️
tarafından
Amin cnm inslah o gunleride rabim gprmeyi nasip edr
0 oy
(101 puan) tarafından
Ben küçükken yengemlere yapıyolardı cinsiyeti tahmin etmek için ama tutmuyo :)) şimdilerde yapan duymadım.
tarafından
Jsnsjsjjs vala ben daha 5 dk olmadi duydm baaya şasirdim
0 oy
(968 puan) tarafından
Bana yapmislardi  inanma tabikide yuzuge ip baglayip avucumun icine yuzugu birakti kaldirinca donerse kiz sag sol yaparsa erkek mi neydi tam bilmiyorum cok oldu .. bende 1 kiz 2 erkek cikti suan 1 kizim var 2 erkek yapmaya niyetim yok Allah isteyene versin 3 cocuk ne demek :))
tarafından
Kiz 3 cock   az daha sen cok mu diyon 1 tane ne ya  bacim yilda bi tane getirecn sjsjdjdcnshvs
(968 puan) tarafından
Ayy travmam resmem napcami sasiriyorum 9 aylik bebegm
tarafından
Jfkfnfjfhd kiz dha 1 tane tektir   zorlk cekiyn
0 oy
tarafından
Ben inanmiyorum ama esimin teyzesi alyansima ip bagladi karnimin ustunde sabit tuttu ileri geri gitmeye basladi oglun olacak dedi o zaman daha cinsiyet belli degildi gercekten de oglum var ama hala inanmiyorm
tarafından
Tesadüftür be ☺
tarafından
E kiz ben yaptm hem kndi etrafnda donuyot hemde asagi yukari bu ne oluyor o zmn cok guldm ya
tarafından
Daire seklinde donuyosa kiz oluyomus asagi yukari gidip geliyosa erkekmis aman :)
tarafından
E kiz tm da ikisi bi arada oldu  hem kndi etrafnda dondu hemde adagi yukari kiz yoksa brnm bebe cift cinliyetli ki shsjssjjsjs
tarafından
Belki de oyledir puahhahah tövbe estagfurullah kiz aman ben inanmadm zaten israr etti de yapti bana dogru denk geldi demk ki
0 oy
(205 puan) tarafından
Benim ev sahibi son cocuguna hamileymis bi tanidiklari kadin yuzuk yontemiyle kadına kızın olucak demis kızı da olmus tabi bunlar batil inanc 
tarafından
Tabikide batil inanc yoksa milet doktora gitmz evde oylr tapardu ama tabi doktorlarda bazn dogurana kdr bile yanilabiliyir
0 oy
tarafından
Yapan var tutan da var tutmayanda batıl inanç canım 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Cinsiyet değilde bizde kaç yaşında evleneceksin öğrenmek için yaparlar :) çok saçma gelmiştir her zaman .ama bana yaptıklarında doğru çıktı.  bilemedim şimdi :))
tarafından
Sjsjjsjs kiz cinsiyetide oyle yapiyolar mis bnde yeni duydm yuvarlar donerse kiz asagi yukari giderse erkek diyolar bnde yaptm ikisi bi arada oldu demeki benmki  cift cinsiyet :)))
(1,569 puan) tarafından
Hahahaha ne güldüm ya :)) boşver eğlencesine yap geç batıl inanç tamamen :)
0 oy
(571 puan) tarafından
Ben bide mor lahana testi duydum ama yapmadim yüzüğü yaptım ileri geri yaptı kız demek Galiba kızım olacak inşallah ilk çocuk diye merak edip yaptım inanmam ben rabbim bilir çünkü 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 689 göst.
31 Aralık 2019 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu

380,054 soru

11,377,122 cevap

34,863 kullanıcı

...