0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglum 13 aylık yürümüyor ama ben tek elinde tutuyorum adımlarinı çap çap atıyor başına gelen oldumu ya gerçekten moralim bozuldu bugun farkettim bide oglumu dineltiyorum bende karşısına geçiyorum bana geliyor yani yürüyor ben karşısında durunca düzelirmi kızlar yaa yada korktugu icinmi çap atıyor adımlarını ben elinden tutup yürütünce bilemedim ki

4 Cevaplar

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Çap ne demek kiz 13 aylik daha hazırlıyor kendini birden baslar yurumeye sen bile sasarsin valla
tarafından
Yani canım yan yan atıyor demek istedim adımlarını
(4,547 puan) tarafından
Normal canim simdi daha yeni yeni öğreniyor korkma
tarafından
Nebiliyim valla canim haftaya doktora götürmeyi düşünüyorum bi götüreyim içim rahat etsin
(4,547 puan) tarafından
Tabiki icin rahat edecekse gotur canim
tarafından
Aynen canım
-Reklam-
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Benim oglum kizlarima nazaran en erken yuruyen o oldu 9 aylikken adim atnaya basladi simdi 11 aylij masallah tek başına yürüyor kizlwrimda yasinda yürüdüler 
0 oy
(108 puan) tarafından

Benim oglumda bi farkli yuruyo dizleri egik durup yuruyo bacaklarini düz atip yurumuyo bi farkli geliyo bacak arasi acikda duruyo benimde kafama takiliyo ama esim abileri falan o sekil yuruyo ben ona bagliyorum bezini bagladigjm zaman falan duz ve esit ama yurudugu zaman farkli geliyo fotodaki gibi yuruyo bazen 

image

0 oy
(336 puan) tarafından
2 yaşına kadar normalmiş doktor bize söyledi 2 yaşından sonra hayla devam ederse getirin dedi
tarafından
Ayy iyi bari canım içim rahatladi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 188 göst.
0 oy
10 cevap 193 göst.
29 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy