0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Kizlar gebelikte bogaz agrisi yasayan varmi benim bogazim tahris olmus gibi cok agriyor yutkunamiyorum burnum akiyor  evde ne yapabilirim veya acile gitsem  birsey verirlermi parol gecirmiyor 2 3 gündür  yasiyorum bu durumu

2 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından

Bende beklim burda . Benimde aynı sorunlar bugün başladı sanırım bahar havası çarptı :ermm:

(15 puan) tarafından
Benim normalde mevsimsel alerjim var ilk bahar boyunca hep burun akintim veya halsizlik olur alerji ilaci iyi gelirdi ama boyle siddetli bogaz agrisi yasamamistim
(743 puan) tarafından
Benimde oğlum grip onunda Bahardan dolayı bana geçti ıhlamur yaptım ama tadıni ne kadar sevmesemde zorla içiyorum. Ballı süt de denicem sende dene istersen canım
(15 puan) tarafından
Hamilelikten dolayi mide bulantim ve koku hasasiyetim var sut ve bitki caylari icemiyorum maalesef  sizede cok gecmis olsun
(743 puan) tarafından
Benimde var maalesef özellikle soğan ve sarımsakta zorlamaya çalışıyorum kendimi ama bakalım umarım geçer hemen doğumdan sonra . Teşekkür ederim canım sana da geçmiş olsun
(15 puan) tarafından
Sogan kokusundan nefret ettim kokusunu aldigim an kusuyorum malesef  gececek insallah
-Reklam-
0 oy
(480 puan) tarafından
Sirkeli suyla gargara yapmayı deneyin belki iyi gelir, bide ben sıcak suya yarım limon biraz sirke bal ve zencefil katıp içiyordum yumuşatıyordu
(15 puan) tarafından
Denemeye calisiyim canim hamilelikdwn dolayi mide bulantim ve koku hassasiyetim var o yuzden koku olan hic birseye kolay kolay yaklasamiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
5 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu

381,493 soru

11,421,684 cevap

34,977 kullanıcı

...