0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Cok inatcı dediğim dedik parka götürüyorum oyuncaklarını taşımaz taşı anne beni yanında istiyor kaydırak binecek cık kay bana hep böyle tepeye cıkıp beklicem onu millet gibi oynamıyor sokulnuyor kimseye demin bayceye cıkardım arabalarıyla öbür cocuklar oynadı o anne anne bu ne bu ağaç yanımda oturdu cocuk elinden oyuncağı alıyor bağırıyor ben onun dedim bana vurup olmaz kızıyom diyo ne götürdüğü oyuncakla oynuyor ne millete karışıyor cok bunaldım hep anne anne :((( valla dışarı cıkmıcam daha yorulup keyifsiz geliyorum mahcup olmak cabası nasıl uyumlu olur bu cocuk yaa 3 bucuk yaşında bu arada

10 Cevaplar

0 oy
(2,570 puan) tarafından
Canısı çıkmıcam deme hep çıkart böyle böyle alışcak diğer türlü evde daha çok yorar. İçe kapanmasın bir iki haftaya alışır. Sabırla söyle sinirlendiğini belli etme.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kış zamanı hep evdeyse belki yabancılık çekiyordur canim
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Normal  kuzum yeni yeni ortamlara giriyor ve girdiği ortamlar henüz güvenli oratamlar değil onun için bizim oğlanda 3 yaş 3 aylık herşeye ağlamaz ama çekinir gidip pçocuklarla oynamak için babasını yada beni yanında ister 
0 oy
tarafından
Evden cikarmazsan daha çok kapanır içine. Pandemiden dolayı çocuklar evde büyüdü maelsef. Bol bol çıkar bir süre snra oynayacaktır. 
0 oy
(4,681 puan) tarafından
Cocuk girdiği bi ortamda sadece seni tanıyıp sana güveniyor,seni yanında istemesi çok normal bence. Zamanla diğer çocuklara da alısacaktır. 
0 oy
tarafından
Cnm bizde bugun parka gittik herkes normal oynuyor benim oglumda miletin arabasyla ugrasiyir 21 aylik zehir etti bugunu bana
tarafından
:)) ayy yarabbim güler misin ağlar mısın benimkide bugün beni aynısı yaptı yürü dedim eve gidek yanıma oturuyor yorulduk diyo çocum diyip öpüyor o an kızıyom cok darlıyo bide cok düşkün bana fazlaaa
0 oy
(2,115 puan) tarafından
İnat hepsinde var, sürekli seni yanında istemesi alışkanlık olabilir küçük değil çünkü. Benimkini yürümeye başladığı anda tek bırakmaya başlamıştım. Parkta aletlerin yanına bırakıp otururdum izlerdim, büyük bi kaza olmadıkça karışmadım müdahale etmedim. Ama hep göreceği yerde olurdum.  Ebem nenem usulü derler ya öyle. Özgüvenin öyle geliştiğini düşünüyorum. Su an 4 yaşında site içerisinde parka  tek başına gönderiyorum . Başka değişik huyları da yok mu var, bi bakıyorum tüm çocuklarla güzel güzel oynuyor. Bi bakıyorum günahını paylaşmıyor. 
0 oy
tarafından
Aslında senin yanında güvende,ve senden uzaklaşırken korkuyor.
0 oy
(120,777 puan) tarafından
tek buyudugu icin oyledir sosyallestir sık sık arkadas falan edindikce duzelir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 295 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,338 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 786 göst.