0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Buyuk ogluma epilepsi ilaçları verdi ozel bi muaynane esim almis aylik ilaclar bu ikinci alışı ilk aldiginda.sormadim bugun sordum 500 tutmus kac ay icecek belli deyil nasli yapcam saglik ocagi yazarmi bilmiyo ne yapsam bilgisi olan varmii

4 Cevaplar

0 oy
(16,299 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Neden rapor çıkarmıyorsun devletten görümcem sadece ya ücretsiz alıyor ya da yarısını veriyor paranın yanlış hatirlamiyorsam 
tarafından
İste esim gitmis bende bugun ogrendim dr bilgi vermemiş eczane ilaci vermis yollamis amannn ben hangi birine yetiseyim yaaa
(16,299 puan) tarafından
Sor bir süreç ama oğlun için mecbur canım. Oğlunu sen götür sabah hastaneye raporunu çıkar çünkü ilaçlar hemen bitiyor. Birde 1 2 aylik bir süreç değil bu belki 2 3 yil belki daha uzun süre kullanacak. O yüzden rapor çıkarmak en mantıklısı
-Reklam-
0 oy
(8,119 puan) tarafından
Gecmis olsun canim bir bilgim yok
tarafından
Sagol canim Allah razi olsun
0 oy
(120,082 puan) tarafından
rapor cikartsaniz ucretsiz alirsiniz bazi ilaclari saglik ocago dr yazmiyo yesil recete gibi
tarafından
İste esim gitti aman bensiz bi is becerseler
0 oy
(842 puan) tarafından
Depakin ve tegretol mu  yazdı. Eğer onlarsa raporlu ilaçlar ve çok tutmaması lazım. Gerçi şu zamanda her ilaca zam geldi ama. Allahım şifa versin inşallah canim
tarafından
Keppra depakin canim yaa iste esim rabor cikelarmamis dr bisey dememis eczanen den almis gelmiss
(842 puan) tarafından
Rapor cikartsin canım yoksa her defasında iki katı almak zorunda kalırsınız ilaclari

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 78 göst.
2 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 1,092 göst.
16 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahsenbennn (1,789 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
3 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,122 cevap

35,176 kullanıcı

...