0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından
2 buçuk yaşındaki kızıma bugün tuvalet eğitimini vermeye başladım. Fakat bi saatte abartmıyorum 10 kere çiş yaptı 10 kere kıyafet değiştirdim. Bu normal mi? 

5 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Normal canm bende ilk gun surekli degistirdim . Kizma sakin korkmasin . Guzwlce anlat tuvaletini yaparkwn oyuncagini felan verebilirsin eline konusabilirsin . Cok sık hadi cise feln deme arada var mi diye sor . Bende 3 hafta oluyo suan kendi soyluyo . Uykusunda yapiyo altina ona alistitmaya calisiyorum bakalim . Bide lazimliktan baska yere yapmiyo asla klozete alistirmam lazim benmde 
(13,821 puan) tarafından
Klozet aparati almstin direk onla basladim ben de
(588 puan) tarafından
Kızmıyorum canım. Halıları yıkamaya vercem zaten yapsın. Biran önce öğrenir inşallah
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bizde 2 5 olcaz basladik 1 hafta olmustyr oglusum baya alisti soluyo gdyruz ama bazen kaciriyi:)
(588 puan) tarafından
1 haftada öğrendi mi? Eşimle iddiya girdik 1000 tlsine. Bir haftaya öğretamezsin dedi :D
(13,821 puan) tarafından
Ya soluyo ogreniyo kosuyoruz hemen ama kacrdgi oluuo tbiki oturmasi icin braz daha zaman lazim gbo
(588 puan) tarafından
Söylesin yeterli canım kaçırma illaki olur
(13,821 puan) tarafından
Soyluyo soyluuo kosyruz tuvalte:)
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Normal canım ilk gün öyle oluyor sonra yavaş yavaş azalıyor merak etme sabırlı ol yeter çabuk öğreniyorlar
(588 puan) tarafından
İnşallah canım pes etcektim valla yorumları görünce vazgeçtim
(1,296 puan) tarafından
Bende ilk denediğimde böyle olunca pes ettim sonra zaman geçince bir daha denedim ilk gün yine aynıydı çok zorlandım dedim yine olmayacak kesin ama 2. Gün yarıya indi çiş sayısı böyle böyle azaldı sonra kendi söylemeye başladı zaten seninki de çabucak alışır inşallah
(588 puan) tarafından
Ay inşallah canım ❤️
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Benim kizim da 20 aylik nasıl öğreticem hiç bilmiyorum bende çok beceriksizim acemiyim bu konuda :'(

(588 puan) tarafından
Valla bende acemiyim ama başlamak gerek bir yerden
0 oy
(7,651 puan) tarafından

Gecen dedim bi deneyim allahim buyuk tuvaletini yapmiş dedim yok filiz sen buna katlanamazsin giydir bezi  devamke:)

(588 puan) tarafından
Halıları mı yıkamaya. Vermeden öğretmem lazım :D
(7,651 puan) tarafından
Öhööo ben verdimmmm 2 gün oldu geldi valla cok korkuyom
3 yasina kadar surecek galiba yoksa çildiririm:)
(588 puan) tarafından
Öyle yada böyle illaki verilecek bu eğitim canım inşallah kolay öğrenir

İlgili bir soru bulunamadı

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...