0 oy
889 göst.
Aile kategorisinde (1,722 puan) tarafından

Kızlar eltim 25 yaşında evlendi 27 yaşında çocugu oldu bn 21 yaşındayım şakayla karışık ne vardıda evlendin rahat mı battı aceleniz var gbi koca derdine düştünğz gbi laf ediyodu. Evlendikten 2 ay sonra hamile kaldım eşim ve ben tam çocuk hastasıyız istiyoduk oldu suan 6 aylık hamileyim. İkşdebir diyo gezip tozsaydın ne vardıda hemen çocuk yapıyosun ne kadar geç o kadar iyi çocuk bakması çok zor falan deyip duruyo. Şimdi komşu geldi kızı bnle yaşıt sözlü onada dşyo daha küçük aclesi mi var gerçi.şimdi küçükler anne babayı dinlemiyo falan diyo sinirlerimi bozuyo artık herkesin kndi tercihi iyiki eşimle evlenmişim.iyiki çocugum olcak iyiki genç yaşta anne oluyorum. Size ne. 

26 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Genc anne olup bebegimi modern kafayla biyutebilmek icin erken evlenip cocuk yaptim merak etme bakıcılığıni sana yaptırmam de.
(6,047 puan) tarafından
Bacı 2 sene önce ki post bu
(7,791 puan) tarafından
Evet ya bakmamıştım yorumu yazinca farkettim
Biri hortlatmış
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Valla o işler yaşa pek bakmıyor nasip kısmet isleri bende eltim küçük mesela bisi oldugunda o daha küçük  cocouk.diyolar gülüyorum açıkçası bugun hamile kalsa yarin çocuğu olur neresi küçük diyorum sonucta ve yasi 23 sen düşün artik 
0 oy
(272 puan) tarafından
Patavatsız sen evde kalmışsın yalandan ne acelen vardı diyo allahtan biriyle evlenmiş sende karta kaçınca evliliğin veya çoçuğun ne anlamı var deseydin 
0 oy
(272 puan) tarafından
Dengesizin böylesi sen evde kalmışsın yalandan ne acelen vardı diyo allahtan biriyle evlenmiş sende karta kaçınca evliliğin veya çoçuğun ne anlamı var deseydin 
0 oy
(196 puan) tarafından
Bende 25 yaşındayım 9 ay oldu evleneli 3ay sonra hamile kaldım görümcem 5senedir biriyle sevgili hala evlenemedi ay derdin neydide 3ayda hemen çocukmu yapılır bilmem ne sonra aldığım kıyafetlere bakıyo bende istiyorum falan dediğinde sen önce bi evlende ondan sonra düşünürsün çocuk şeylerini diyip laf sokuyorum canım istedi görümcem de benden bi yaş büyük can atıyo ama sevgilisi hala bekletiyo boşver ne güzel sevdiğini bulup evlenmişsin ondan bi can taşıyosun keyfini çıkar 
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Deseydin rızkımı sen vermiyon dert olmasın sana

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 201 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 572 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 362 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,799 puan) tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,128 cevap

34,692 kullanıcı