0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar nazara inanır mısınız? Bugün benim dikkatimi birşey çekti eşimle tartışmadan bir gün önce komşularım bana geldiler ve bazıları evi gezmek salonuma halkıma bakıp olumlu şeyler söylediler. Sonra da evimde hiç akmayan su borusu akmaya başladı balkonumu su bastı ve eşimle aramız açılmaya başladı eşim bu kadar büyük tepki verdi. Sizce nazardan da olabilir mi açıkçası ben şüphelendim. Kayınvalidem de söyledi olabilir diye. 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet bakara aç nazar duaları aç 
tarafından
Açtım canım okudum da ama bende de bir ağırlık ve halsizlik hali var
tarafından
Nazar bacım nazar bol.bol oku
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Yani sanmam ama evini sirkeli su ile sil 
tarafından
Bilmiyorum ben de ama öyle hissediyorum.
0 oy
(6,259 puan) tarafından
Nazara bende inanırım vardir da zaten mezara bile sokar adamı evlerden uzak
tarafından
Doğrudur canım. Duaları okudum ama üzerim de bir ağırlık hissediyorum eşim de tepki verirdi ama bu kadar büyütmezdi yaa
(6,259 puan) tarafından
Okuyun bol bol kendinizi
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Evet canım olabilir ben ne kadar foto paylaştıysam illa bi olay oldu ya çocuklar hastalandı yada eşimle kavga ettik 6 7 aydır artık hiç bişey paylaşmıyorum nazar haktır deveyi kazana insanı mezara sokar demişler 
tarafından
Doğrudur canım. Bende şüpheleniyorum artık çünkü komşularım dan sonra 9 aydır hiç akmayan borusu aktı balkonum mahvoldu evimi gezdiler oturma odamda mutlu bir fotoğraf var eşimle. Ondan sonra evim alt üst oldu resmen
(1,272 puan) tarafından
Sık sık oku canım bide mümkünse artık evine alma ve mutluluğunu paylaşma l
tarafından
Yok canım daha almam da paylaşmam da. Kayınvalidem de dedi alma kimseyi nazara geldiniz diye. 1 gün önce de kayınvalideme gitmiştik eşimle gülüp söylüyoruz kayınvalidem maşallah ne iyi iletişimleri var demiş içinden ertesi günden beri eşimle iletişim kurmuyoruz
(1,272 puan) tarafından
Deme kız kaynanan mı nazar etti yoksa:))
tarafından
Yani bilemedim ama kadın kaç gündür kötü oldu canım yine de anne belki olabilir ama ben komşularım dan şüphelendim
0 oy
tarafından
Eve sesli kuran aç cnm Nazar duaları
tarafından
Açtım canım açtım. Sirkeli su sıktım kendim okudum. Rabbim herkesin yuvasını korusun kötülüklerden kötü insanların nazarından
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Tabi ki olabilir. Masallahu la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyul azim oku biri bir şeyini beğenince
tarafından
Evime eşyalarına ne güzel yeni gelin evi herşeyi yepyeni dediler halıma kadar sordular. Bende kötüledim Allah ağız tadı versin bunlar geçici diye ertesi gün gerçekten ağzımın tadı gitti eşimle kaç gündür konuşmuyoruz
(2,097 puan) tarafından
Benim de en yakın arkadaşlarımdan biri öyledir. Sürekli sorar kötülesem bile hemen değer nazarı :( atsan atılmaz satsan satılmaz seviyorum da kızı.. ne yapalım okuycaz bolcaa Rabbim korusun..
tarafından
Amin Allah hepimizin yuvasını kötü gözden nazardan korusun.
(2,097 puan) tarafından
Amin inşallah..
0 oy
(1,015 puan) tarafından
İnanırım cnm bu yüzden yuvam dagiliyordu durduk yere nazara geliyorum ortada birşeyde yok 
0 oy
(341 puan) tarafından
Mezarda yatanların  çoğu nazardan vefat etti canim. Dikkt et göz değer  dua oku bol bol
0 oy
(571 puan) tarafından
Ken gozleri cikacisiya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 292 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 210 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fatma hakan (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

381,600 soru

11,423,853 cevap

34,981 kullanıcı

...