0 oy
941 göst.
Diğer kategorisinde (701 puan) tarafından

image

Bekarken yaşadığım evde de bunun gibi bir böcek vardı bodrum katta oturuyordum şuan 1. Kattayim nefret ediyorum sadece geceleri çıkıyor gezmeye öldürüyorum ama bazen kaciyolar korkuyorum da evimi de sürekli siler supururum yani pasaklı da değilim neden çıkar bunlar anlamıyorum

30 Cevaplar

0 oy
(3,504 puan) tarafından
Biz Erzurum da yaşarken bahçede bı ağacımız vardı onun üstünde bunlardan çok oluyodu ama burda hiç görmedim bu böcekten 
(701 puan) tarafından
Erzurum'dan geldiler İstanbul'a :))) hahah
(3,504 puan) tarafından
Baya yol kat etmişler o zaman helal olsun ödülü olarak karışma böceklere :D
(701 puan) tarafından
Hahah aynen :D
-Reklam-
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Arada bir iki tane bnde görüyorumvsüpürüp atıyorum 
(701 puan) tarafından
Genel olarak 4 insanın birinin evinde bu canlılar var demekki
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Benim son zamanlardaki kabusum. Gündüz çok gözükmüyorlar ama gece ışığı açıp direk yere supurgeliklerin oraya baktığımda görüyorum. Ses ve ışıktan kaçıyorlar mikroplar.
(701 puan) tarafından
Hah aynen işte benimde böyle supurgeliklerin ve duvarların üstünde geziyolar üç defa rastladım bu yıl eşim o zararsız bişey olmaz diyip yattı ama ben gece evi süpürdüm ayağa kaldırdım sonra gittim banyo yaptım sinirden uyku tutmadı
(1,368 puan) tarafından
Insanı ısırma ihtimali hiç yokmuş insandan kaçıyorlar ama evde gezdiğini bilmek bile mide bulandiriyo.  Mesela gün boyu evde yoksam aksan gelince girer girmez yere çöküyorum kenarlarda oluyo. Iyy iğrenç böyle devam ederse ilaclatcam.  Son 1 haftadır hiç görmedim ama bakalım.
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Benim babamlarin eski köy evinde olurdu babam her sene ilâçlardı 
(701 puan) tarafından
Sinirden evi yıkamak istiyorum acayip oldum ya
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Nem böceği camim rutubetten olur  muftak altinabilac sık banyoyo kuvet varsa altina  sık 
(701 puan) tarafından
Mutfağı sildim süpürdüm dip köşe şimdi duşa kabin altını da hep çekip Vileda yaparım banyodan sonra inşallah daha çıkmazlar ilaç Alcam bide
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bizde yok annemlerin evindede yoktu galiba kalorifer böceği ilaçlatin evi bence 
(701 puan) tarafından
Yapicaz artık biseyler
0 oy
(11,249 puan) tarafından
Benim ilk gelin girdiğim evde vardı mutfaktan çıkıyordu 4 yıldır oturuyorum çok sürmeden kestim çok sukur
(701 puan) tarafından
Nasıl kestin canım
(11,249 puan) tarafından
Dedete ilaç var canım eczaneden almış eşim şu gibi bisi onu sprey şişeye kayup biraz su ekledim her evi temizledigimde önce Çamaşır suyuyla sildim sonra köşe bucak bundan sıktım dolabın altına makinelerimin arkasına Kapı eşiğine vestiyerin arkasına bebek varsa dikkat et ama elini süreceği  yere yapma bide kokuyor yapınca evi biraz havalandir kalmıyor kokusu ilk yaparken kokuyor sadece ama etkili bi ilac
(701 puan) tarafından
Sağol canım bende deneyecegim
(11,249 puan) tarafından
Tamam canım dikkat et kokusu dokunmasın havalandir elini güzel yika ilaç etkili çünkü
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Çatı katttayım var
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Bendede vardı şu böcek tabletlerinden koydum sağa sola epeydir görmüyorum.
(701 puan) tarafından
Mantıklı bende koyucam canım benim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 424 göst.
17 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 184 göst.
14 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 170 göst.
0 oy
4 cevap 583 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Huriyenur (181 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...