0 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Komşularınıza misafirliğe gider misiniz yada komşularınız size misafirliğe gelirler mi 

Maksat muhabbet kızçeler 

26 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Lojmanda oturuyoruz. Komşularımızın çoğu eşimin çok yakın is arkadaslari. Gider geliriz iftara yemege çaya. Lojman olduğu için herkesin nasılsın insanlar olduğu belli herkes birbirini tanır güzel yanı çok eğlenceli geçiyor 
tarafından
Hiç lojmanda oturmadım kız apartman gibi mi
(3,552 puan) tarafından
9 bloklu site canim. İki yane parkı var ortada. Yeşillik alanları cardaklari var. Güzel yanı rahat güvenlikli zaten
tarafından
Ne güzelmiş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uluslarası bir binadayım ve hiç komşum yok. Olması isterdim ama binada insan sayısı çok olunca kimse kimseyle muhatap olmuyor. Asansörde anca iyi günler, iyi akşamlar o şekil. 
tarafından
Uluslararası bina nasıl bina kız ilk defa duydum
tarafından
Yani her ırktan var canım. Yan tarafım Azerbaycan üst katım cezayir karşı komşum Libya güney Afrika ortaya karışık yani her ırk canım :) Türk olarak 10 15 kişi filanız herhalde :) bir keresinde arkadaş edineyim dedim asansörde benim yaşlarımda belki benden bir iki yaş küçük iki kız görmüştüm. Selam veriyim konuşayım demiştim de anlaşamadık dillerimiz uyuşmadı :) :) o derece yokluktayım :)
0 oy
tarafından
Maalesef komşu değil arkadaşım bile yok çok yalnızım sürekli bebişle ilgilendiğim için kimseyle tanisamiyorum
tarafından
Ooo sen bir uç ben bir uç. Eşimin arkadaşlarının eşleri var ama arkadaşlik kurmak için uğraştım almadılar aralarına beni
tarafından
Eşim beni de tanıştırdı arkadaşlarının eşleriyle ama al birini vur ötekine. Evlenmeden önce yemeğe filan gittik. Birini yemeğe çağırıyorsan önceden yemeğini hazırlarsın sofran filan hazır olur. Yani ben hep öyle gördüm çevremden ailemden ki ben de öyle yaparım. Yemeğe çağırıyor yemeği birlikte yapıyoruz sofrayı birlikte hazırlıyoruz Ve hayatımda ilk kez gidiyorum. Hazırlanmasında etmesinde değilim de bana tuhaf geldi hep. Çalışmıyorsun etmiyorsun çoluğun yok çocuğun yok. Ondan sonra çok bilmişlik taslayınca ben de istemedim hayatımda en son düğünüme geldi bir kere de evime geldi sofra hazırdı direk sofraya oturdu. Hamilelikle ilgili şöyle yap böyle yap bak ben de böyle oldu sen öyle yap beni dinle tecrübe konuşuyor filan diyip duruyor.
tarafından
Bilmişlik yapmış. Bizimkilerde öyle sayılır daha ince arkadaş olan onlar sonradan dahil olmak istedim ama olmadı bende bıraktım artık. Oturduğum binadakiler de hep yaşlı evet onlarında hayır duasını almak var ama oturup sohbet edebileceğim yeri gelip gulebilecegim yeri gelip aglayabilecegim bir arkadaşım yok çok yalnızım
tarafından
Artık burada arkadaşların var. Her gün buradayım :)
tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun:)
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Bı tane üstumde vardi aynı yastaydik ilk zamanlar görüşürdum ama şuan yüz yüze görüşmüyoruz  çünkü çok gizemli ve yalancı biri bana karşı çok iyi sürekli görüşmek ister ama ben istemiyorum şuan sadece merhaba merhaba .
tarafından
Yalanını yakaladıysan güvenmen zor olur
0 oy
tarafından
Yok  bi bucuk yıl oldu  buraya taşınalı hiç. Biriyle ne selam ne görüşme bi. Kapı komşum   yaşlı bi teyze oda. Bi kase  hoşaf getirmiş. tı. Taaa zamanında  ooldu  kimseyle görüşmüyorum kimseye güvenmiyorum 
tarafından
Bazen bende kimseye güvenmiyorum valla
tarafından
Ya kimse beni yrmeyecek   biliyom ama. Arada hiç muhabbet olöadan filan    kemdi kafasından kurup kurup saçma şeyler. Yapanlar filanlar var hele ki şu aizaman da. Hiç kimseye zerre. Güvenim yok eşim  bariç
0 oy
(373 puan) tarafından
Dün akşam iftara aldık sonrada çıktık yürüyüş yaptık sıklıkla gider geliriz
tarafından
O da iyi

İlgili bir soru bulunamadı

385,720 soru

11,532,855 cevap

35,205 kullanıcı

...