0 oy
90 göst.
Aile kategorisinde (1,375 puan) tarafından
13 aylık olduk mama sandalyesinde durmuyor sürekli ayağa kalkıyor yemeği masada yediğimiz için bebeğime de ayakta yediriyorum yere indirip ama bu da bana doğru gelmiyor siz nasıl yapıyorsunuz mama sandalyesine benzer pratik çözümleriniz var mı çünkü mama sandalyesinin masasından destek alıp kalka bildiği için onu artık kullanmıyoruz yerde yemek de çözüm olmadı

7 Cevaplar

0 oy
(4,887 puan) tarafından
Yer sofrası kurduk biz başka çare yok 
(1,375 puan) tarafından
Ay öyle de herşey e el atıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir çözümüm yok valla,biraz karnim doyunca kucağıma alıyorum öyle duruyor
0 oy
(5,954 puan) tarafından
O evreye gelmedim henüz 8 aylık olcaz inşallah suan oturuyor fazla birakmiyorum bikmasin diye yemek yedirdigim zaman ben yemek yerken yemek vakti diyorum oturuyor  ilerde ne olur bilmem☺☺
(1,375 puan) tarafından
İnşallah öyle devam eder ☺️
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Ben yerde veriyorum mama sandalyesi hiç kullanmadim 
(1,375 puan) tarafından
Bizde aynı şekilde ama işte zor oluyor
0 oy
(2,593 puan) tarafından
mama sandlyesini neredeyse hiç kullanmadı toplasan 2 ay oturmuştur ya kucağımızda yada yerde yedirirdim bayadır sandalyede oturuyor 
(1,375 puan) tarafından
Bizde öyle ya sevemedi
(2,593 puan) tarafından
valla ne yaptıysam sevdiremedim ben çünkü sabit kalmayı sevmiyor
0 oy
(1,449 puan) tarafından
17 aylık herseyi mama sandalyesin de yiyor bizle oturur masaya hiç yanıma gelmek istemez maşallah benimsedi, tek yiyeceği zaman salona alıyorum oyle yediriyorm anlıyor hemen pıt pıt peşime geliyor yemek bitince kalkmak istiyor. Ben 5 aylıkken almıştım ufak ufak alistirmistim çok rahat oluyor kucakta yemek yemeği hiç sevmeyen varsa benim gibi. 
(1,375 puan) tarafından
Yok ya benim ilk öyleydi severdi mama sandalyesi ni ama bu yok kırtlu resmen duramıyor
0 oy
(503 puan) tarafından
Benim oğlum 9 aylık izin verse bütün Bitlisi dolaşır o kadar hareketli

İlgili bir soru bulunamadı

384,956 soru

11,513,715 cevap

35,174 kullanıcı

...