0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (7,313 puan) tarafından
Vala biz yetemiyoruz herşeye bu ay kalsın diyer ay alalım dediğimiz okadar çok şey oluyor ki 

Bunada şükür demekten başka hiç bişey yapamıyoruz şükür dedigimizde karnımızin doydugu kenaraiya atamıyoruz zar zor yetiyor zaten bitek bizdeki var yoksa herkez aynımı analmiyorum artık herşey ateş pahası bişey alayım diyosun dediginle kalıyorsun 

Siz alabiliyor musunuz kizlar her istediğinizi ben ya erteliyorum ya vazgeçiyorum artık dünyanın hali malum herşey çok pahali

24 Cevaplar

+2 oy
(1,726 puan) tarafından
Bizi bu duruma getirenler düşünsün bunun hesabını nasıl verecekler öbür tarafta
(7,313 puan) tarafından
Aç deyiliz ama Sürünüyoruz resmen
Aminn
(1,726 puan) tarafından
Buna dur demzlerse aç kalmamız da yakındır
(1,160 puan) tarafından
Bu yorum cuk olmuş
-Reklam-
+1 oy
(1,361 puan) tarafından
Yetemiyiruz cnm bazen Ay sonunu getiremiyoruz 
(7,313 puan) tarafından
Vala bizde öyle sıka Sıka bı hal olduk
0 oy
tarafından

Fatmaaa şimdi oldumu bu post millet saoahtan beri hesab geçmişini atıyor sjjs

Aşkım valla yogunlugum kayinoederim karşılıyor onunda kiraları falan olmadina rağmen zorlanıyor
(7,313 puan) tarafından
Vala bacım kimsenin görgüsüzlügu bni ilgilendirmiyo

Zor gerçekten herşey okadar pahaliki
tarafından
Yani kaynım çalışıyor kayinoederim emeklisi var iki kirası var arada ise giditor ama yetiştiremiyirum diyo
(7,313 puan) tarafından
Nasıl yetiştirdim cnm herşey ateş pahası zor vala
tarafından
Valla o kadar zorki herşey ateş pahalısı
0 oy
tarafından
Asgari ücretle bu zamanda geçinmek çok çok zor zaten. Allah yardımcınız olsun
(7,313 puan) tarafından
Aminn cnm aminnn
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bnde aynıyım Cnm hiç bir şekilde gecinemiyorz. Eksideyiz her ay 
(7,313 puan) tarafından
Öbür oy şöyle yapalım diyoruz hiç bı ay yapamiyoruz onu
0 oy
tarafından
Herkes öyle maalesef çünkü hiç bişey alınmıyor Rabbim zorda kalanlara yardım etsin
(7,313 puan) tarafından
Aminnn cnm aminn
0 oy
(3,364 puan) tarafından
Aylık market alışverişi yapabildiğimize şükrediyoruz valla hele şuan tak sıkışık dönemdeyiz ne yapacağız nasıl yapacağız bilmiyorum Allah yardımcımız olsun
(7,313 puan) tarafından
Amin cnm bnm ♥️
0 oy
(519 puan) tarafından
Valla canım bayramlık alayım diyorum çocuklara bana ama nerde sepete atıp siliyorum hep Allah hepimizin yardımcısı olsun 100 liraya bir elbise beğendim kaç yıldır hiç almadım heveslendim ama Yok yani olmuyor
(7,313 puan) tarafından
Olmuyor vala ben hiç bakamiyorum bile iyice sinirim bozuluyo alamadikca
(519 puan) tarafından
Öyle valla canım ya ev kira tek çalışan iki çocuk olunca gününü kurtarmaya bakıyorsun
(7,313 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı olsun vala
(519 puan) tarafından
Amin inşallah canım rabbim beterinden korusun
(7,313 puan) tarafından
Aminnn cnm bnm ♥️
0 oy
tarafından
Canm eşim yüksek maaş almasa bende alamam , çok şükür yetiyo canm her istediğimizi alıyorz 
(7,313 puan) tarafından
Allha daha çok versin kuzum bnm
tarafından
Allah olmayanlara versin kuzum çok üzülüyorm böylr gördükçe duydukça
(7,313 puan) tarafından
Aminn cnm bnm
0 oy
tarafından
Kredi kartı olmasa işimiz zor. Mecbur onu kullanıyoruz. 
(7,313 puan) tarafından
Bizde alicaz ondan artık batarmiyiz iyimi olur bakalım
tarafından
Allah yardımcımız olsun hepimizin.
0 oy
tarafından
Her ay diyorum aman borç olmasın borca girmeyelim varsın birikim olmasın. Çok şükür aç değiliz açıkta değiliz Rabbim aç açıkta olanlara yardım etsin inşallah. 

Ama böyle nereye kadar ev sahibi olsam başka bir şey istemem.
(7,313 puan) tarafından
Surundugumuze şükrediyoruz artık ne kadar kotu
İnşallah bi an önce olursun cnm ev sahibi ♥️
tarafından
Amin amin inşallah Allah razı olsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah ❤️
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yani her istediğimi istediğim zaman alamıyorum alsam başka yerden eskik kalcak. Öncelik mama ve bez. Kira elektrik su ödüyorsun burdan arta kalanla geçiniyoruz. 2 kredi kartım vardı dolaptan sata sata az az derken bitirdim onları.birikim yok maalesef. Birer bayramlık alalım diyoz mesela eşimle boşver çocuğa alalım da biz idare ederiz zaren nere gelinip gidilşyo eskisi gibi diyoz. Çok şükür bu güne. Ama mücadele devam ediyo tabiki :)) 
(7,313 puan) tarafından
Şükür etigimiz halimize bak
Ne diyelim bunada şükür :)
(4,651 puan) tarafından
Yani bi seneki masrafla şimdiki masraf arasında dağlsr kadar fark var. Şuna şükrediyorum eşim çalışıyor eve giren para belli ayağımı yorgana göre uzatıyorum bu yani. Napalım yoksa kafama göre takılsam eşimin ez az ayda 10 15 bin falan alması lazım :))
(7,313 puan) tarafından
Kız nere kafana göre takiliyon nerdeee planlı giderken bile eksiye girdimiz oluyo
(4,651 puan) tarafından
Oluyo valla kuzu. Allah herkesin yardımcısı olsun herkesin
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Zor kuzu usta adam akilli dogumdan sonra gunluk bi tunikten baska birsey almadim simdi iki magazaya sordum biri tunige 300 biri bi elbiseye 500 dedi ne zamandir gitmiyordum gozum faltasina dondu bu nedir ya bide sık birseyde degil gunluk tunik ortalik boyleyken neye ne yetecek sebze meyvenin fiyati ortada allah herkesin yardimcisi olsun 
(7,313 puan) tarafından
Kız en ucuz pazar vardı o bile çok pahalandi hakkımızda hayırlısı olsun vala
0 oy
(2,616 puan) tarafından
Aynen. Canim Rabbim yardımcımız olsun yine de evden gel çık diyen birileri yok 

Geçen alışveriş yaptık 1.5milyar tuttu yine de eksiklerimiz var 
(7,313 puan) tarafından
Bu hale dusurenler bin beter olsun
0 oy
(418 puan) tarafından
Yetemiyoruz... Eşim bu yüzden habire köye yerleşmek istiyor, başimiz çatlayana kadar ben şehir diyorum o köy.. 
(7,313 puan) tarafından
Hayırlısı cnm bu cümleden başka bişey diyemiyoruz artik
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Allah yardım etsin canim. Çok şükür halimize
(7,313 puan) tarafından
Aminnn cnm bnm
0 oy
(703 puan) tarafından
Çok zor  herşeyi oğluma göre ayarlıyoruz mesela o kahvaltıda tulum peyniri yiyor biz lor yiyoruz köfteyi ona kadar alıyoruz biz yemiyoruz çileği yarım kilo alıp diğer pazara kadar birer tane alıp oğluma yediriyorum çocuk istiyor anlamıyor yoktan feda olsun napalim inşallah herkesin evine bereket versin Allah
(7,313 puan) tarafından
Aminnn cnm bnm çocuklar olmasa gram düşünmem ama dedgin gibi yok desen anlamazlar almasan çok kötü oluyor insan allha yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Yetişemiyorum bacım dıye bagirasim var bebem durmuyor
0 oy
(217 puan) tarafından
Yok ne yetmesi ya ben asgarı ucrrtle nasıl gecınıyor ınsanlar dusunuyorum markete gıdıcne 150 tıtıyor 5 parca sey
(7,313 puan) tarafından
Dışarıya çıkmaya korkuyor insan vala
0 oy
(11,347 puan) tarafından
Zor kuzum zor hele kış geldiğinde insanin belini daha da bukuyor bizde daha cor yok cocuk yok bu ay tükendik liste yaptım alınacakları yazık eşim gelmiş bu yoklukta liste mi yaptin diyor varlıkta alırız dedim bende 
(7,313 puan) tarafından
Biz düşünerek sıkıyoruz canımızı ya eşlerimiz ne yapsın alamıyorlar yetemiyorlar diye kafayı yiyolar vala
(11,347 puan) tarafından
Evet kuzum haklısın bazen bakıyorum eşime çok durgun noldu diyorum seslenmiyor üzülüyorum hepsi üst üste geldi bide bizim ev tasicaz onun tadilatı var eşimin aramanın vizesi geliyormuş bandrol bilmem ne dünya para gitmiş bebis doğacak ona bisiler aldık ettik derken ilk defa böyle gördüm esimi Allah herkesin yardımcısı olsun biz şimdiden böyleyiz büyük şehirde yaşayıp 3 4 çocuğu olanlar napsinlar
(7,313 puan) tarafından
Zor vala su devirde insan gibi yaşamak çok zor oldu artık allha yardımcımız olsun
(11,347 puan) tarafından
Her şey lüks artık eskiden insanlar ürün çeşitliliği yoktu ondan alamazdı şimdi para yok ondan alamıyor

İlgili bir soru bulunamadı

380,753 soru

11,399,897 cevap

34,929 kullanıcı

...