0 oy
312 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle dün tartışmıştım annesi yüzünden dünkü postu okuyanlar bilir o tartışmadan sonra gece sahura kalkmadı bugün işten geldi 4 buçukta çocuğun bezini alacaktı en fazla yarım saat sürsün annesiyle birlikte gitti saat 7 buçuğa kadar gelmedi 3 saat bezmi aradın dedim sanane dedi annesiyle nereye gitti bilmiyorum evi süpürüyordum diyo kimi çağıracan iftara temizlik yapıyorsun kimseyi cagirmiycam normal temizlik yaptım dedim inanmadı kendi aileni çağırırsan bak ben neler yapıyorum sen benim annemin yanında öyle yaptıgın için birsürü küfür hakaret etti iftar yapmadı onun yüzünden bende yapmadım biraz öncede çıktı gitti ben bu sefer bana ettiği küfürleri ses kaydına aldım  beni bezdirme noktasına getiriyor annesi konusunda  sonrada böyle yapıyor siz olsanız böyle birine nasıl davranırsınız 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Terbiyesiz kö.pek. Koyma yemek önüne zıkkım yesin. 
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın
tarafından
Allah'ım ya yorumun güldürdü kız ama haklısın bokk yiyesice
tarafından
Çok nankörler ya. Lafa gelince adam bunlar.
-Reklam-
0 oy
(9,581 puan) tarafından
Zıkkım kökü böyle kocalara ya, çıktıkları yere geri sokacan 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Yokmuş gibi davranıp iftarımı yapardım kendi paşa gönlü bilir senden özür falanmı bekliyo sofraya küsen adama acayip gıcık oluyorum gitsin anası doyursun 
tarafından
Ama bu sefer de benı ailemle tehdit ediyor ailenden birii gelince çok kötü davranıcam diyor aynen bende hep bu soruyu soruyorum bu kadar annesine düşkün niye evlendin  o gün kara olsaydı diyor
(1,068 puan) tarafından
Biraz sakinlesin konuş senin ailen herhün sizde olsa o ne hisseder anlamasına yardımcı ol biraz kendi başlarına anlama kapasitesi yok bu adamların
tarafından
Yok canım anlamaz bu uzun süre inat yapar sonrada ya yine boşanmaya gider yada aylarca bezdirir herzaman ki huyu laftan anlayan empati kurabilen bir insan değil
(1,068 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım o zaman böyle adamla nasıl bir ömür geçer bilemedim
tarafından
Amin canım sağ ol
0 oy
(548 puan) tarafından
Nereye gitmişler soyledimi
tarafından
Yok asla söylemez
0 oy
tarafından
Eşine soyle midesini açlıkla terbiye etmek yerine oruç tutup nefsini ve dilini de terbiye etsin.. eşinin tuttuğu şey oruç değil o iş öyle olmuyor
0 oy
(6,333 puan) tarafından
Böyle kocayı bosayacaksın göndereceksin anasının evine. Olgunlaşmamış. Sanki seninki ana değil. Biz kadınlar sanki anamızı sevmiyoruz. Böylelerini yalnız bırakacaksın. Ama işte şartlar el vermiyor, çevre baskısı aile baskısı izin vermiyor dimi. Canım Umarım en kısa sürede bir çare bulursun ve bu ana kuzusunu bırakırsın. 
tarafından
3 senedir evliyim 3 senedir  boşanma aşamasına geldik kaç kere aylarca babamda kaldım ama olmadı işte çocuk için geri döndüm yine ayni sorunlar başladı ne yapacağım bilmiyorum
(6,333 puan) tarafından
Düzelmez ki canım. Ömrün hayırsız bir erkeğin uğruna heba olacak. O çocuklar büyüdüğünde kendilerini suçlayacak bizim yüzümüzden annem bu adamı çekti diyecek. Tıpkı benim gibi. ..
tarafından
Aynen öyle düzelmez çocuğumu da benden soğutmaya çalışıyorlar ya nasıl bir ınsan bilmiyorum kaç senedir onun yüzünden başıma gelmeyen kalmadı millete rezil oldum baba evine gittim yine ayni sorunlar başladı
0 oy
(683 puan) tarafından
Malesef aile konuları böyle içine Bi girdin mi çıkılmıyo, ben yıllarca gitmicem aile mevzumuz hiç olmycak dedm çabaladım sonunda pes ettm şmdi huzurumuz kalmadı 
tarafından
3 senedir kaç kere boşanma aşamasına geldik kaç ay babamlarda kaldım âmâ yine ayni başladı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 280 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 802 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 571 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Eranur (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 325 göst.
19 Şubat 2023 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu

379,689 soru

11,365,980 cevap

34,846 kullanıcı

...