0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (1,504 puan) tarafından
Kizlar kızım 15 aylık gündüz burnu akıyordu hapsuruyordu ama tikanmiyordu şimdi uykusunda tıkanıyor ağlayarak uyanıyor buhar verdim 15 dakika uyudu ama gene aynı oluyor ayak altına azıcık vikis sürsem bı sorun olur mu netten düzgün bir açıklama bulamadım 

6 Cevaplar

0 oy
(1,504 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kizlar kullanan yok mu
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bundan yıllar önce bı haberde kadın 3 aylık bebeğine viks sürünce bebeği nefes alamadığı için vefat ettiğine dair bir haber görmüştüm o günden sonra eve tövbe viks sokmadim ben soruna cevap değil ama öyle aklıma geldi yazdım
(1,504 puan) tarafından
Bende öyle duydum ama hani yaşını geçti ya bı sorayım dedim
0 oy
(316 puan) tarafından
Canım sürme ya çok tehlikeli iyikide buraya sordun sürmeden 
(1,504 puan) tarafından
Eşim sürelim dedi de dur.dedim önce sorayım valla burda bilen oluyor biz tecrubesiziiz
(316 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
Bnce sürme kuzum ya 
0 oy
tarafından
Canım Cold mix damla var onu ak gece yatarken yastığına ve yakasına 1 damla damlat bu sağlıklı ve faydasını görürsün
(1,504 puan) tarafından
Sabah ilk iş sağlık ocağına gideceğim valla
tarafından
Evde izotonik su varsa şırıngayla burnunu aç canım
(1,504 puan) tarafından
Onu yaptık canım ona rağmen açılmadi buhar verdim de biraz uyudu
0 oy
tarafından
Bebekler icin olandan alabilirsin ben kullanıyorum memnunum ssirtina felan sürüyorum 70 TL ye almistim
(1,504 puan) tarafından
Normal vikis var da guvenemedim canım azıcık suya koysam nefesini açsa diye düşündüm ama korktum
tarafından
Soğana on tane karanfil batır baş ucuna koy vikisten iyi gelir canım geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
19 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pikachu.53 (1,696 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
8 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeliş fatoş (515 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...