+1 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (875 puan) tarafından
Kızlar bebeğime oruçtan beri haller oldu normal de 12 de uyurdu gece sabah 10 da galan uyanırdı şimdi akşam 10 da uyuyor sabah 6.5 da uyanıyor uyumuyor asla ee bende sahura kadar uyanığım namaz kılıp öyle uyuyorum 5.5 6 gibi tamamen tükenmiş haldeyim dün de çay yapacakken büyük çaydana çay koydum kahve yapacakken kahve yerine çay koydum 3 4 tane tabak kırdım sahurda işaret parmağımı kızgın yapa batırdım eşim artık gülüyor evi havaya uçuracaksın diye kendi de bakıyor işe gitmeden önce 1 saat falan ama işe gittiği için çok uyandırmak istemiyorum onu ee sonra üstüne boğazlarım şişti 20 lik dişim iltihaplandı boğaz ağrısı kulağıma vuruyor yutkunamıyorum ay valla yazarken yoruldum ama tükendim tükenecem artık ayakta duramıyorum resmen ya nasıl uyku düzenini değiştirecem geri ya

6 Cevaplar

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bacım sende yat bekleme sahura kadar
(875 puan) tarafından
Canım eğer uyursam sahurda hiç birler yiyemiyorum ki o yüzden mecbur uyanık kalıyorum emzirdiğim içinde yemek zorundayım
(4,430 puan) tarafından
O kotuymus o zaman erken ye ezanı beklemeden yat dicem.oda olmaz ama uyumak zorundasin hazırlarken ayilirsin bence olmadı bı saat daha erkenden kalk onda yatiyo.diyorsun 1e kadar uyusan dünya yeter sana bı.saat uykuyla nereye kadar dayanacaksin
(875 puan) tarafından
Bak doğru dedin o uyudu mu uyuyayım iftardan 2 saat önce uyansam bile ayılırım
(4,430 puan) tarafından
E yani neden eziyet ediyorsun ki kendine
-Reklam-
0 oy
(119,810 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
(875 puan) tarafından
Saol sevdoş sen nasılsın prensess nasıll
(119,810 puan) tarafından
cok iyiz biz
0 oy
(18,080 puan) tarafından
Yemin ederim beni anlatmışsın seni çok iyi anlıyorum bende aynı durumdayım uykusuz yorgun bitkin.. 
(875 puan) tarafından
Aynen bir de gün içinde açlık da vurunca hepten gidiyorum resmen
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Kız 18 aydır günlük 2 saat max. 4 saatle ayaktayım vallahi bir şey olmadı hatta bir haftadır de bir saat uyuyorum bir dün üç saat uyudum onunda acısını bu gün çıkardı sağolsun bir şey olmaz korkma alışıyorsun sen sahura kadar oturma uyudu mu vur kafayı yat sahurun yapıp namazını öyle kıl yat
(875 puan) tarafından
Hahahahahha çocuğum var mı valla artık bende öyle diyecem:D
(3,148 puan) tarafından
E öyle bak sabah 7 de yattım 9 da geri kalktım daha hala uyutmaya çalışıyorum uyusa saniyesinde uyucam ama sabaha kadar gene oturcaz belli
(875 puan) tarafından
Gerçekten anne olmak hem çok güzel hem çok çok zor hem ev hem çocuk hem eş hepsiyle başa çıkmaya çalışıyor insan
(3,148 puan) tarafından
Annelik deli işi yemin ederim bak bu gün nasıl cinnet geçirmedim hala şoktayım sabahtan bir başladı ağlamaya hala ağlıyor vızık vızık susmadı kucağından inmedi evi süpürdüm yemek yaptım oruç bir yandan çocuk bir yandan ama şimdi evi bir görsen *** götürüyor afedersin uyuma ihtimalim henüz daha yok bile
(875 puan) tarafından
Aynen öyle ee bir de büyüklere söylüyoruz çocuk uyuduğunda uyuyun diyorlar ee uyuyalım mı ev işi mi yapalım yemek mi yapalım kaça bölünelim tabi ki çok şükür tek gülüşüne ömrümü de veririm ama işte bizde etten kemikten insanlarız sabır kotamız var sonuçta
0 oy
(3,456 puan) tarafından
10da çocuğun uyuyunca uyu hemen sende 4.30 gibi kalk hemen sahur yap olmaz mı
(875 puan) tarafından
İşte uyuyunca uyanınca hiçbir şey yiyemiyorum ki normal de bile 10 da uyanınca 12 de 1 de kahvaltı yaparım çünkü yiyemiyorum öyle
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Çay kahve karışıklığı yalnız değilmişim geçen kahveye tuz alttjm :) belki tuzlu olmaz dedm şeker attm ay tadi çok kötüydü :). Bnce uyu biraz sahura kdr yoksa böyle olmaz. Bebeğin gündüz uykusunu 4 yap ben öyle yaptım. Geç yatiyoruz 11 de ama yine uyanıyor arada tabi
(875 puan) tarafından
4 de uyutsam daha geç uyur dimi çünkü öğlen uykusuna 2 de yatıyor normal de
(6,858 puan) tarafından
Tabi tabi biz şuan oyleyiz 2 yatirmiyorm. Bugün 4 te sızdı hemen yatırdım yanıma hemen uyudu bak 2 saat uyur bnmle ama. Bn uyuyorsam geri dalıyor . Uyumuş numarası yapıyorum bn :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 99 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 230 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Azerin annesi (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 236 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 274 göst.
22 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu

383,109 soru

11,466,868 cevap

35,070 kullanıcı

...