0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (248 puan) tarafından
Yarın dış doktoruna gidicem muhtemelen çekilecek ama emziryorum ve tedavi olmam gereken bı kaç dişim daha var morfin vuruluyormu emzirirken yada nasıl tedavi ediliyor bilen varmi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çektirmeyi bilmiyorum aynı şey mi canim ama benim çürük vardı iğne vurup uyuşturdu  sonra doldurdu emzirmeye devam edebilirsin demişti 1 ay önce 
(248 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(19 puan) tarafından
Ben daha bugün yaptırdım kanal dolgu bı kaç saat emzirme dedi süt sagmistim gitmeden bir öğün onu verdim emzirdim sonradan birşey olmaz sende sağ bir öğün emzirmezsin 
(248 puan) tarafından
Peki dişten sonraki sütünüzü sagip doktunuzmu yoksa direkt emzirdinizmi
(19 puan) tarafından
Emzirdim ben ya geçen gün oğlum sünnet oldu mesela ona da dişe yapılan anestezi yapılıyor sonuçta sütten çok çok az miktarda geçiyor ilaçlar bebeğe ama siz yine de sağıp atın isterseniz Garanti olur
(248 puan) tarafından
Ben çocuk doktorumuza danıştım 6 saat emzirme sonrasında sahip dök dedi söylediğiniz kendi içinde mantıklı tabiki
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bende geçen gün gittim ameliyatka iki dişini almak gerekiyor dedi sevk verdi ramazandan sonra yaptircam bebegim o zamana kadar yedi aylık olur bakalım nasıl olacak emzirme meselesi benim de
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Kuzum valla ben kizim 2 aylikken 20lik cektirdim emzirip gttim gitmeden de sagdim baya dolaba koydum. Doktor bana 2 3 saat sonra sağım yapip dökün sonra emzirin dedi o sirada dolaba koyduklarimdan verdim
(248 puan) tarafından
Annemdeyim ve sağma makinam yok nasıl yapicam acaba fikriniz varmi
(1,159 puan) tarafından
Elinle sagamazmisin ben 11 ay sagarak verdim zaten elimle pompayla farketmez yarina kadar 2 saatte bir sağ bebek emdikten sonra
(248 puan) tarafından
Öylemi elle hiç öyle güzel sagamadim belki taktiği vardır bilemiyorum bı öğün mama veririm o sorun değil ilaç girmesin de vücuduna benim için önemli olan o varmı elle sağma öneriniz
(1,159 puan) tarafından
Valla kuzu ben gogusumu bas parmagim yukarda diger 4 parmagim asagida kalacak sekilde sağıyordum biberonu veya bardagi da diger elle tutuyordum gayet güzel sagiliyordu
0 oy
(5,953 puan) tarafından
2 saat emzirme dedi igneden once emzirmistim snr 2 saar verme demisdi
0 oy
(162 puan) tarafından
Canim bende gectimiz aylar 2 dis cektordim bi kanal bo dolgu yaptirdim her seferinde morfin vurdular mutlaka iki saat emzirme iki saatin sonunda sutun sag dok so ra emzir dedi doktorum bildigim halde her seferinde sordum hep aynisini dedi bende oyle yaptim. Cok sukur hicbisey olmadi
(248 puan) tarafından
Annemdeyim ve sağma makinam yok nasıl yapicam acaba fikriniz varmi
(162 puan) tarafından
Elinle sagabildigin kadar sag canim o zaman

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 224 göst.
0 oy
5 cevap 56 göst.
9 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikguzell (989 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 148 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...