0 oy
459 göst.
Aile kategorisinde (1,294 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dniwkwowkwia s skakwnaiwa iswkia

16 Cevaplar

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Iyide evde bir sey olmayinca nasil yemek yapacaksin ki normal yani herkesin arasinda gecen knsmalar bunlar snirlenck etcek ne var cozemedim
(73 puan) tarafından
Bebeği de mi düşünmüyor herşeyi geçtim, arkadaşin yorumunun altına yazdım ama dayanamadım yani. Evde bebek varsa önce onun yiyeceği şey düşünülür. Onun meyvesi eti sebzesi var mı diye sorulur. Koca, eş olamamak ayrı baba olamamak çok ayrı. Evde sadece patates varsa o bebek ne yedi ya yuhhh. Durumun olmayabilir ama kendini düşünüyorsan o çocuğu da düşünmek lazım Allah'ım çok sinirlendim. Biz bu pahalilikta yeri geliyor kendimize bazı meyveleri almıyoruz ama çocuğumuza alıyoruz sayıyla da olsa o yesin biz yemesek de olur diyoruz
(13,825 puan) tarafından
Kesinlikle oyle cocuk yani oda demis ya surekli tarhana corbasimi yesin diye :( basta cpcuk dusunulur kendinde bi hata arama bence
(73 puan) tarafından
Bence de. Ve dik dur. Kız küs demiyorum ama yaptığının yanlış olduğunu ona anlat. Biz kuru ekmek de olsa yeriz
(13,825 puan) tarafından
Aynen oyle hayir bide evde bisi yoksa kadindan ne beklysun onuda anlamyrm
(73 puan) tarafından
Her evde olur sıkışıklık. Bazen dolabın dolu olur bazen boş. Ha borç çok olunca ister istemez erkekler biraz sinirli olur o dönemde üstüne gitme.
-Reklam-
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Belki oda alamadigi icin ofkelenmistir ya. Evde birsey olmadigini bilir herhalde, soylemissinde zaten. Belki hosuna gitmediyse ondan yapmistir oyle. Açilmayalim  demesi sacma ama. Insanin karnini doyurmasi ne zaman acilma olmus. 
0 oy
tarafından
Belli ki iş yerinde sorunları var boşver çok üstüne gitme hatasını anlar inşallah. Sen de söyle sana para versin git al
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bacım önüne hergün makarna pişir koy ozaman çekilmez böyle ya
0 oy
(7,970 puan) tarafından
Canım ne alayım demiş bilmiyorum demişsin bende eşime öyle soyleyince sinirleniyor keşke söyleseydin şunu al bunu al diye bostan yere tartışma çıkmış 
0 oy
(454 puan) tarafından
Erkek getirir kadın pişirir . Sende böyle de herşeyi bn mı düşüniym derse
0 oy
(449 puan) tarafından
Canım ben bu konuda eşine hiç kızamadim. Malum hayat 10 kat daha fazla pahalı oldu.Belliki eşinde çalışıp didiniyor ama yetmiyor. Psikolojisi bozulmuş herseyin farkında bence sonuçta o getirmese sen nerden yapcan. Çok üstüne gitme bence seni anlıyorum senin içinde zor Bi durum. Çocuğuna kaynanan baksa sende Bi süre çalışıp destek olsan olmazmi 
(1,294 puan) tarafından
Çalışmamı istemiyor
0 oy
(31 puan) tarafından
Daha çok iş psikolojisini bozmuş gibi geldi bana sende o sorunca önce gün içinde ne yediğini sor sonra bebeği öne sür ne bilim nezmandir bebeğe kiyamli yemek yedirmedim alabilirsin  ve yada daha ucuz istiyosan makarna tarzi şeyler söyle biz kadinlar hep alttan almak zorundayiz onlarda iş stresi yaşıyolar bi de böyle dene canim
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bir erkeğe adam demek için ilk olarak evine eşine çocuguna bakıyor mu diye sorgularım.. Eğer bunlar yoksa o adamdan eş olmaz baba olmaz adam hiç olmaz. Ayy böyle postlar okuyunca şükrediyorum gerçekten.. Ben bu başımdaki adamı parayla arasam bulamamışım. 
0 oy
(968 puan) tarafından
Yanii ben esinde sorun gormedim aslinda oyle bi sorunda yok gbi ama evin eksigininkadin bilir adam nugget doner falan sevip aliyorsa tek ogunluk zaten alisveris yapalm demis sana cikip yap alisverisini patatestir sogandir bakliyattir sen esine atmissin ne yiceksen al bu bi kac kez olunca adam sinirlenmstr biz 2 senelik evliyiz hep beraber gideriz alisverise benmde 9 aylik olacak bebegm var 
(968 puan) tarafından
Bazen bebegim huysuzlaninca mutfaga gecememissem hayatim cok acsan gelirken ya doner al ya da bekle yarim saat surmes hazirlamam derim esimde makarna pilav tereyagli patates falan cok zor seyler yemez oyle ayarlarim
(1,294 puan) tarafından
Bizde hep beraner yapariz alisverisi her çıktığımizda fazla acilmayalim der yemeklik bisey alirim sart mi der kendimi gectim bebek var. Aksam yicemizi alicakti o nu da beceremedi zaten
(968 puan) tarafından
Biz hergun ne yapcaz diye dusunuyorz zor oluyor adamda bulamaynca sana kizmiş
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Adamlarada Allah sabır versin valla hayat kaç katı pahalandı. Sennde sucun yok esininde canm adam neler düşünüyo bakalım kafası doludur üstüne gitme fazla konusup halletmeye calıs. Bidaha sunu al de alamam derse o zaman ne istiyosan onu al dersn bosver onlar için çok zor bi durum 
0 oy
tarafından
Biz işte hep onların bütçelerini düşünüyoruz. Onun yaptığına bak. Hayır evde bişi olmuş olsa bile bazen insanın aklına gelmiyor ne yemek yapacağı.

Bende eşime sorarim hep. Gerçi oda hep sen bilirsin derde. Yinede sana'da sebebsiz yere atarlanmasi saçma olmuş.

Orucluysa bazen insan açlıktan sinirlenebiliyor mazur gör
0 oy
(553 puan) tarafından
Canim sus tamam de sende zorlaniesin ama dolapta hicbisey kalmayana kadar sonra dersin cikmadik kk kalmadi bisey diye. Anladigim kadariyla biraz sorumluluktan kaciyor 
0 oy
(616 puan) tarafından
Belki oruçtan dolayı sinirlenmiştir açlık zor bide çalışıyorsa 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ozaman para versin git alışverişini kendin yap kendin hazrla

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 887 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 314 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 420 göst.
21 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,204 cevap

34,884 kullanıcı

...