+2 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Bu melek daha 10 günlük ya var ya yok. Postlarimdan hatirlarsaniz halamin kedisi doğum yapti bi tanesini alicam sutten kesilince demistim. Maalesef anneleri yavrulari sahiplenememiş 3 tanesini boğmuş bunu da yaralamiş sirtindan dişlemiş... Hemen veterinere göturdum bakimini yaptirdim kedi anne sütü ve biberonunu aldim. Yaşama şansi düşük maalesef çünku anne hic ilgilenmemiş emmeyi bile bilmiyo :( 

Umarim ve inşaallah bakabilirim rabbim yardimcim olur. Cocukluğumdan belli tonlarca kediye baktim ama bu kadar minnağina bakmadim... 

Ben artik iki cocuklu bi anneyim hem marul kafam hemde bu melek ☺️❤️ bi marul kafaya bi bu melege koşturup duruyorum hayirlisi bakalım.. 

Şu mübarek aylarin hürmetine dua edin meleğe yaşasin 

13 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından
Hamilesinn sandımmm 
tarafından
Bi tanesi yanimda elhamdürillah bi tanesi melek oldu kimyasal gebelikten rabbim bu melegi gönderdi. :)
(8,582 puan) tarafından
Hakknda hayırlısı olsun .  
Evladına hayırlı uzun ömür versin.
Buda cok tatlişş :)
tarafından
Tesekkur ederiz
-Reklam-
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Oysssss kıyamam ona ben dilerim yaşar Kurban olduğum RABBİM şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa nasip eylesin Âmin
tarafından
Amiinn caniim
0 oy
(854 puan) tarafından
allahom cok tatli maasallah yaa insallah birsey olmaz canim ememiyosa bile biberonu sikmaya calis birseyler girsin midesine yazik gunah canim allah ne muradin varsa versin canim o kucucuk melege yuva olmaya calistigin hayatta tutmaya calistigin icin 
tarafından
Amiin canim amin
0 oy
(11,217 puan) tarafından
darisi gercege askim : D
tarafından
Ahh amiiin bacim :)
0 oy
(46 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun allahta senden razi olsun canım 
tarafından
Saol canim
0 oy
tarafından
Kız ilk baktığımda civciv sandim 
tarafından
Kedi ama :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah bağışlasın 
tarafından
Tesekkur ederiz baharcim
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Hatırlıyorum canım seni :) hatta anane oldum demiştin :))) anası niye öyle yaptı ki ya. 
tarafından
İlk hamileliği olan kediler yapabiliyor bazen lohusa sendromu galiba :D
(2,545 puan) tarafından
Abboo lohusayken fena oluyorlarmış :D sağlıcakla  büyüsün annesi Allah size bağışlasın :)))
0 oy
(7,797 puan) tarafından

Her kedi anne olamiyor isde vicdansiz karı 

Neyseki iyi insanlar var:D<3

tarafından
Ahh tesekkur ederim :)
0 oy
(3,551 puan) tarafından
İyi bakarsan yaşar. Ben yeni doğanı yaşattım bir günlük şırınga ile besle Bi kaç gün. Çişini mutlaka yaptır. Kaka ile beraber. Kaka yapmakta zorlanıyorlar çünkü. 
tarafından
Elimden geldigince bakmaya calisiyorum. Kakasini ve çisini yaptiramadim ya uyariyorum totosunu karnini ovaliyorum yapmiyo ama bayaa şiş karni
0 oy
(525 puan) tarafından

Gözün aydın İremcik <3 güzel yürekli tatlı kız :)

tarafından
Tesekkur ederim canim :) ❤️
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Resmi gorene kadar hamilesin sandim askm yinede hayirli olsun☺♥️
tarafından
Son kaybimdan sonra biraz tedirginlik var ama nasip be gülüm :)

Kiiizz buda benim yavrum
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Ayy canim ya bende bòyle minicik titreyen bir tavsana bakmistim annesine araba carpmis yavrularini dagitmislar birini ben sahiplenmistim biberonla sütle beslemistim birseye sar üşümesin kuzum koynumda buyutmustum pamugumu
tarafından
Sicak su torbasi ayriyetten kalin battaniyeye sardim minnaği
(7,273 puan) tarafından
Ne guzel sevap islemisin canim ya allah razı olsun
tarafından
Amiin canim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 748 göst.
0 oy
4 cevap 252 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 769 göst.
26 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,167 göst.
21 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❣♚ Dry❦Şngl ♚❣ (2,865 puan) tarafından soruldu

381,041 soru

11,407,669 cevap

34,943 kullanıcı

...