0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından

image

hala kanguru almadım ne alacağımı bilemedim. Şart değil demeyin almak istiyorum kucağımdayken de işimi yapabileyim vs diye bu nasıl kullanan var mı? Ya da başka önerebilecek olan yenidoğana uyumlu 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Serifeeee kosssss
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
Canım ben tommybaby lacivert olanını aldim öyle yakın Bi yere giderken kullanmak için. Ev işi yaparken kullanmayı düsünmüyorum açıkçası. Eğer evde de takacaksan sen bu şekilde penye olanini al diğeri belki sıcaklatir seni.
(935 puan) tarafından
Bende alacam canm link atarmsn
(449 puan) tarafından
Link atıyorum ama sayfa yüklemiyor. Çiceksepeti ergonomik kanguru bebek kangurusu yenigogan yazın çıkar. Zaten başlarda görünüyor  yanında beyaz yenidogan aparatı var. Fiyatı 199
(218 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Kanguruyla iş yapmak zor insan yoruluyor en iyisi anakucagi oyuncaklı olanlardan. Bende almıştım kanguru 2 3 kere belki anca kullanmisimdir 
(218 puan) tarafından
Anakucağı aldım zaten ama hof bilmiyorum sürekli kucağımda olsun istiyorum :D
tarafından
Ama öylede kucaga alışır sana iş yaptırmaz sürekli kucak ister öyle de zorlanirsin yani
(218 puan) tarafından
Haklısın ama sonuçta benden bi parça o da annesini hissetmek ister ilk zamanlar en azından. Bilmiyorum artık yaşayarak deneyimliycez :)
tarafından
Evet haklısın canım ilk gebelik galiba demi bende gozumden ayiramiyordm bir iki defa kanguruya koyup yemek vs yapiyodum valla ilk doğduklarında zorluyorlar biraz :)) ikinci çocuk iki ay sonra dogck bakalım bizi neler bekliyo cnm:)
(218 puan) tarafından
Evet ilk :) heyecandan stresten her şeyi düşünmekten artık ne bileyim insan tuhaf hissediyor :) Allah bağışlasın hepimizinkini inşallah :)
0 oy
(21 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım bu slingten benimkinin markası egg baby çok memnunum kız huysuzlandı mı hemen takıyorum veya dışarı çıkarken takıyorum çok rahat oluyor. Trendyolda veya hepsiburadada var. 
(218 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hemen bakıyorum :)
(935 puan) tarafından
Link atarmsn canm
(218 puan) tarafından
Ben de bulamadım link olursa iyi olacak :)
(21 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Ben de alıcam da bunlar bana güvenilir gelmiyor. Ebebek mağazasına git canım hem orada denersin güvenilir olup olmadığını daha iyi anlarsın. 
(218 puan) tarafından
En yakın ebebek malesef 170 km falan ilerde :) gidebilsem keşke ben de görerek deneyerek alma taraftarıyım ama olduğum yerde bebek mağazası bile çok çok az
0 oy
tarafından
Kanguru aldm 1 kere kullanmadk cnm durmadı içinde 
(218 puan) tarafından
Bi de bu mesele var :(
0 oy
tarafından

image

bu tarz bakıyorum 
(218 puan) tarafından
Buna da bakayım
tarafından
Bak canım tabi ki senin tercihin ama bunlar daha güvenilir gibi sanki
0 oy
(597 puan) tarafından
Bende bu slinglerden kullaniyorum oğlum 15günlük falandi başladım 3aylık olucak her gün kullaniyorum çok rahat.oğlum içimde hemen uyuyor kaldiği müddetce.ilk başta ağlama krizi için kullandim şimdi dəşarı çıkarken takiyorum. ama bunla iş yapamazsın evin içinde.ben büyük oğlumun ayakkabisini bile güçle giydiriyorum bu üzerimdeyken. 
(218 puan) tarafından
Uyuması falan çok iyiymiş ama iş yapamazsın diyorsun karar veremedim bir türlü
(597 puan) tarafından
İş yapiyorsun ama sınırlı tabi nede olsa bebek var önünde.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
9 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alygtszr (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
15 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 74 göst.
15 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Glsn (64 puan) tarafından soruldu

380,888 soru

11,403,812 cevap

34,942 kullanıcı

...