0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,925 puan) tarafından

14 aylık oğlumun öndişleri var 8 tane, bi kaç gündür sol yan tarafta bi tane diş eti çok kötü mos mor olmuş anca güldürerek bakabilyorum baktırmıyo. Noldu acaba başına gelen varmı. Sert bişeyler yiyince diş etine zararmı verdi acaba diyorum çünkü oğlum diş olmayan diş etleriylede çiğneme yapyo sanki.

Önemli bişeymi acaba hastaneye götürsemmi

2 Cevaplar

0 oy
(1,243 puan) tarafından
Canim benimkide 15 aylik o köpek disi diyolar ya onlar cikmadi baktim ayni sekilde dis eti mosmor olmus sismis 1 ay oyle durdu sonradan baktim dis gelmeye başladı hatta heo huysuzdu yeni düzeldi 
(1,925 puan) tarafından
Bir ay boyunca kalacakmı o canım. Yani diyosunki diş gelyo öylemi. Benm oğlumda dişini sıkyo acıyo sanki tetagil verdim bende
(1,243 puan) tarafından
Belki daha kısa sürer sizin canım benimkinin uzun sürdü niyeyse büyük ihtimal distir  hemen gecer insallah
(1,925 puan) tarafından
İnşallah canım. Yinede rahatladım ben hastaneye götürim diyodum kötü bişeyse önlem alim diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı postu bende bugün açtı canım benim kızımın da mosmor olmuş hatta ağzını hiç açmıyor bakmama izin vermiyor ağlarken tesadüfen gördüm mosmor olmuş normalmiş biraz olsun içim rahatladı aşırı huysuz 
(1,925 puan) tarafından
Normalse iyi bari canım benmde ödüm koptu çok endişeliydim. Bişey yapmaya gerek yok heralde o zaman.
tarafından
Canım burda post açtım arkadaşlar normal dedi dış etini yarıp çıkıyormuş o yüzden ben eline soğuk havuç salatalık fala  veriyorum dîş kaşiyici buzluğa atıp çıkarıp eline veriyorum calpol veriyorum ahhh kıyamam kimbilir nasıl ağrı yapiyordur

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 82 göst.
0 oy
8 cevap 127 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Oznur13 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu