0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 aylık oğlum geceleri uyumuyor bir saat uyuyoruz sonrs uyanıyor oyun oynamak istiyor oynuyoruz gülüyor emiyor geri uyuyor bir saat sonra döngü aynı başa dönüyor ne kadar uyutmaya çalışırsam ağlıyor bağıra bağıra ama hemen konuşmaya başlayım susuyor gülüyor bundan nasıl vazgeçirebilirim üniversiteye gidiyorum geceleri çok fazla uykusuz kalıp yoruluyorum bir öneriniz var mı

6 Cevaplar

+1 oy
(9,649 puan) tarafından
2 aylık bebek nasıl oyun istiyor anlamadım
tarafından
Onunla konuşmamı istiyor sürekli hareket etmek istiyor konuşup gülmek istiyor
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
2 aylık bebek oyundan anlamaz canım cok küçük daha
tarafından
Ceee oynuyoruz sürekli katıla katıla gülüyor buna konuşunca onunla çok mutlu oluyor gülüyor sürekli bunları istiyor
(5,953 puan) tarafından
Karanlık yap canım odasini uyandığı zaman pış pış yap öyle dene konuşmayı dinliyolar evet. Oyun diyince bi anda   nasil alisirsa öyle gider Karanlıga alıştır  odasini
tarafından
Yattığı oda sürekli karanlık emzirirken bile açmıyorum ışığını ama ona alıştı bile emin olun dışarıdan asla ışık almıyor panjuru kapalı
(5,953 puan) tarafından
Ozaman son ihtimal doymuyor mama geceleri vere bilrisin 1 kere dene o gece uyursa demek doymuyordur ama yine yapiyorsa yapısı oyle canım
0 oy
(373 puan) tarafından
Oyunu bilmez ki gazı vardır
tarafından
Canım gazı olsa ağlar huzursuz olur öyle değil sürekli gülmek istiyor konuşmamı istiyor ona
0 oy
(152 puan) tarafından

Ay oyun istemez o daha 2 aylık dyenler kadın ztn oyunun bile açıklamasını yapmş onla konuşmamı gülmemi vs istyor dye 8-) canım şahsen bnm bş onerim yok ancak 2 bucuk 3 yastan sında otururyor düzenleri :)

tarafından
Onu bünyemin kaldırabileceğini düşünmüyorum çok yoruyor bu tempo
(152 puan) tarafından
Evet inanırım canm bende geçtim o evrelerden suan rahatız şükür 3 yasına girecek
0 oy
tarafından
Canım tam doymuyor mu acaba? O uyanmaları acıktığından olmasın. Benim bebeğim o kadarlıkken oyun falan bilmezdi çok uyurdu deliksiz gece 2-3 kere falan kalkıp emzirirdim mama verirdim hiç uyanmazdı uykusu ağırdı hep
tarafından
Doyamadığı zamanları biliyorum ağlıyor hareketlerinden falan ama yok
tarafından
Valla bilemedim ki şimdi cnm demek ki sensiz yapamıyor bebişin kokunu almak istiyor sürekli daha çok küçük annesi seni istiyor hep
0 oy
tarafından
Benim oğlum 2 aylıkken gunduzleri uyumazdi ilgi isterdi 2 hafta böyle devam etmişti bende korkmaya başladım ya gündüz uyumazsa diye sonra düzeldi. Gece uyandığında ışık açma oğlumla göz teması da kurma emzir pıspisla belki böyle uyanmaz geri uyur.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ebsu (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.