0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar 71 günlük bir bebeğim var. Cerazette kullanıyordum korunmak için. Adet olmuştum kirkimdan sonra. Aramızda bir kere ilişki oldu. 20 gün felan oluyor olalı. Ve benim midem bulanıyor basım dönüyor baya halsizim üşüttum diyordum sürekli. Eşimde biraz ince bana şu mesajı atmış

Emzirirken hamile kalan bir annenin sütünün tadında ve kıvamında değişiklik meydana gelir. Bebeğim emmek istemiyor, birden emmeyi kesti diyorsanız sebebi hamilelik olabilir. Emzirirken hamile kalsanız bile sütün besin değeri değişmez. Sadece gelen süt azalır, kıvamı değişir ve tadı bebek tarafından sevilmeyebilir.

Ve farkında mısın aynı hamile halini öğrendiğimiz gibisin basın dönüyor miden bulanıyor bir şey yiyemiyorsun ve bebeğim bu aralar emmeyi azarti midesini bulandırıyor sürekli bunu söyledi bana acaba olma ihtimali varmı bebeğim çok küçük asla ama asla böyle bir şey düşünmüyordum. Hap ile hamile kalan varmi veya tek seferde kalınır miki :'(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben cezarette degilde microgn diye bir kadin dogum hapiyla hamile kaldim ama o ara disim icin antibitiyokte iciyodum ayni anda etkisi gitmiş
tarafından
Ayy başka ek bi ilaç kullanmıyorum ama halim böyle olunca eşimde acaba hamilemisin test alalım mı diyince bi korku sardı beni :(

Bebeğim daha çok küçük. Rabbim isteyenlere versin insaAllah :/
tarafından
Kuzum rabbim ol derse .
Her turlu oluyor .
Insallah degilsindir
tarafından
Orası öyle tabi. İnsaAllah yoktur. Amin.
-Reklam-
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Bunu öğrenip içinizi rahatlatmanın tek bir yolu var test yapın veya kan verin rahatlayın :))
tarafından
Yarın ilk işim alıcam ztn eşim sabah gelsin hemen gönderip nöbetçi bi eczane buldurucam   :(
(1,394 puan) tarafından
Hakkinda hayırlısı olsun kuzum ama şunu biliyorum yeni doğum yapınca hamile kalma şansı yüksek oluyormuş yumurtalıklar canlı olduğu için ama piskolojikde olabilir şuan ki durumun hayırlısı bakalım :)
tarafından
Evet bazıları daha yüksek diyorlar, bazıları süt koruyor vs diyorlar. Ben yinede önlemimi alıp korundum. İşimi şansa bırakmak istemedim. Olduysada nasip. Ama inşaAllah rabbim olmayanlara nasip eder.
(1,394 puan) tarafından
Amin canım hayırlısı olsun hakkında :))
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hayırlısı olsun kuzum Allah dilediği ise yapacak bir şey yok
tarafından
Tabiki nasibimiz de varsa her türlüsüne razıyız eğer olduysada rabbimizin emaneti bize en güzel şekilde bakicaz insaAllah.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 170 göst.
0 oy
6 cevap 223 göst.
0 oy
12 cevap 258 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SONGUL65_ (8 puan) tarafından soruldu

384,647 soru

11,506,505 cevap

35,159 kullanıcı

...