0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (513 puan) tarafından

Alttan muayene sonrası kanamam oldu hastaneye geldim tekrar ilk doktora muayene oldum sonra acile yönlendirdi Dr. Onlarda yatış verdi fitil verdiler 7 den beri sadece kıvranıyorm sancım çıkıyor rahim yumusamis ama acilma yok ne olur dua edin sancılarım düzenli düzenli geliyor ama açılma yok kaç kişi geldi doğurdu gitti ben bekliyorum :( ilk doğumum doktor acilman veya suyun gelmediği için 12 veya 24 saat sürebilir dedi lütfen dua edin bana ne olur lütfen kasıklarım ve belim ara ara ağrıyor 40+4 oldum

7 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından
Rabbim kolay doğum nasıp etsin inşallah canım yaa sağ salim al kucağına 
(513 puan) tarafından
Amin :( çok sağolun kıvranıp duruyorum
(1,154 puan) tarafından
Geçer allahın izni ile canım sonucuna odaklan rahatlat kendini :) benimde ilk gebelik ve 33.haftamdayım
-Reklam-
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Rabbim kolay ve sağlıklı doğumlar nasip etsin cnm 
(513 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim ara ara geliyor sancim cok kotu vuruyor belime keske sezeryana alsalar gerçekten çok zor ya uykum var dayanamıyorum
(368 puan) tarafından
Normal dogum için diren sakın pes etme sakın sakın
(3,274 puan) tarafından
Rabbim dayanma gücü versin kuzum sabret herşey Güzel olacak inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim bir Avaz da kurtarsın canım
(513 puan) tarafından
İnşallah inşallah Allahım ya ;(
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Allah kolaylık versin inşallah canm sağlıcakla kucağına al miniğini 
0 oy
tarafından

Rabbime sığın canım ve bol bol " SÜMME SEBÎLE YESSERA " ayetini oku canım doğumum kolay olsun diye. Bende 28 ocakta ilk doğumumu yaptım. Şükür normal oldu. Yorumlarda gördüm keşke sezeryana alsalar yazmışsın, sende kendimi gördüm ebelere doktorlara gelen giden herkese dayanamıyorum sezeryana alın beni diyordum.  Ebe bana dogurunca iyiki normal yapmışım diye bize dua ediceksin dediler. Şuan diyorum iyiki ama iyiki normal olmuşum. Herşey çocuk çıktığı an geçiyor merak etme. Sen sonucuna odaklan. Sonunda öyle güzel bi mucize bekliyor ki seni sabret canım sonrasinda diyorsun ki vay be nasıl da doğurdum :D. İnsaAllah sağlıkla bebişini kucağına alıcaksın canım korkma. Rabbim yardımcın olsun <3

0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Rabbim bı avazda kurtarsın canım inşaallah

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 654 göst.
25 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 201 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 175 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Burcu_24 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 239 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...