0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (4,089 puan) tarafından

Dün çok kötü oldum 4 saat kalp atışım 170lere kadar vurdu hem okul yorucuydu hem çocuklar bi tuhaftı tüm sinirim mecbur içimde patladığından kötü oldum galiba sabah temizlik için yardımcı kadın gelecekti ya bu güne kadar ilk defa beni unutmuşş sabah aradı  başka eve gitmiş kızımın saat 9 buçukta randevusu var koronadan sonra kalbiyle ilgili bi değer yüksek çıktı doktor çok öenmli değil ama getir mutlaka bakalım dedi eşim sabah erken kalktı işe gitti çok yoğunmuş bugün veee akşam iftara  misafirlerim var tarlası yanmış köylü gibi mutfakta oturuyorum şuan :D ne yapalım şükürler olsun Rabbim beterinden korusun inşallah <3

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Offf 170 vurunca nefesim keisliyordu benim hamilelik te dshs çok vurdu hastaneye gidiyordum 170 görünce şok oluyorlardi  kaç kişi başıma toplanıyordu 

Akşama demirbaşlar iftara davetli valla bizde tarlası yanmış köylü gibiyiz
(4,089 puan) tarafından
Hastane serum yaptılar canım geçti bi de öyle oruçlu 3 saat bekledim gidersem bozulur diye yüzüm öyle bi kızarmıştı ten rengim gitmişti tamamen sağlık olsun da diğerleri halledilir inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Ahahahah kız kahkaha attım :D bende bütün olumsuzluklar üst üste gelince öylece otururum eşime de felçli Ali Rıza bey geldi gördün mü derim :D :D
(4,089 puan) tarafından
Felçli ali Rıza daha iyiymiş :D
(3,743 puan) tarafından
Bayılırım felçli Ali Rıza beye :D canım Ali Rıza harcadılar adamı bak yine sinir geldi
(4,089 puan) tarafından
Neyse sen yine de sinirlenme :D
(3,743 puan) tarafından
Tamam tamam geçti :D
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Bende kızım hic durmadı gece sabaha kadar bebekle ugrastim erkendende uyandı senden farkım yok yani cnm :)
(4,089 puan) tarafından
Analar çekiyor hep zorlukları yaa
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Tarlası yanmış köylü gibi ahahaha ilk defa duydum artık ben de kullanırım :) :) :) 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 135 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 73 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,625 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 165 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,116 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 87 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Emine S (16,116 puan) tarafından soruldu

381,485 soru

11,421,394 cevap

34,977 kullanıcı

...