+1 oy
477 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

O KADAR MUTLU VE HUZURLUYUM Kİ ÇOK YORULUYORUM 2 SAATTE BİR ALARM KURUP BU MELEĞİ DOYURUYORUM Bİ YANDAN MARUL KAFAMA YETİŞİYORUM EV YEMEK VS VS AMA O KADARR ÇOOOKKK UMRUMDA DEĞİL Kİ ÇÜNKÜ BİZ BUGÜN GÖZLERİMİZİ YARIM AÇTIK VE İLK ADIMLARIMIZI ATTIK PRENSESİMLE ❤️ ÖNEMLİ OLAN İLK YARİYİ ATLATTIK İNŞALLAH GERİSİ GELİR. BU ARADA CİNSİYETİMİZ KIZ ❤️❤️ 

HEP Bİ KİZİM OLSUN İSTEMİŞTİM ŞUBAT AYİNDA KİMYASAL GEBELİK GEÇİRDİM BELKİ RABBİM BU MELEĞİ BANA İÇİMİ Bİ NEBZE OLSADA BASTİRA BİLMEM İÇİN GÖNDERDİ ❤️☺️

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Kızlar bu arada bu minnoşun çişini ve kakasini da ben yaptiriyorum :D 

(8,588 puan) tarafından
Nasl yaptırıyosun kii merak ettm
tarafından
Anne kediler yavrularinin anüsünü yalayarak yaptirir. Bende pamuğa ilik su döküp anne yalar gibi pamuğu anüsüne sürtüyorum 30 saniye arayla 3 kez tekrarliyorum
(1,344 puan) tarafından
Helal olsun hiç ****** bakmadım bana verseler 2 gune ölür :(
tarafından
Ay öyle deme bende daha önce bu kadar miniğine bakmamistim ama kendi oğlumu göz önüne aldim zaten annelik duygusu olan merhameti olan bi insan prensesler gibi bakiyo :) kiz gelsin mi bi bakım videosu hem yemek yerken hem cisini yaptirirken :D
(1,344 puan) tarafından
Valla bilmiyordum gercekten yavru çişini yapamadan ölürdü vallah :( Gelsin canım izleriz kuzuyu ayy canım benim kıyamam :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahhh merhamet sen ne güzel şeysin ❤️❤️
tarafından
Allah herkesin gönlüne merhamet versin canım ❤️
tarafından
Amin canım amin ❤️
0 oy
(46 puan) tarafından
Hayirli uğurlu olsun canım. Ne kadar güzel bi kalbin var maşaallah ikinize de ❤️
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(16,127 puan) tarafından

Ay cok tatli yaa. Benim de vardı gecen sene kaynanam çöpe atmıştı çöpten alip getirmiştim ama sadece 2 gün dayanabildi :'(

tarafından
Allah o kaynanani bildiği gibi yapsin islah olsun inşallah merhametsin kadin.
(16,127 puan) tarafından
Annesi yok mu senin yavrunun
tarafından
Varda lohusalik depresyonundan 2 kardesini yemiş 1 tanesi kayip baska yere tasidi galiba 1 tanesini boğmuş ustune uzanmis bunu da yaralamişti sirtindan istirmiz veterinere goturduk tedavilerini falan yaptirdik işte anne sutunu biberonunu aldik geldik
(16,127 puan) tarafından
Ay canim benim ya. Allah razı olsun senden.
tarafından
Amiin canim amin
0 oy
tarafından
Isim koydunuz mu 
tarafından
Chivas diye düşünüyoruz ama bakalim :D
tarafından
Daha çok küçük umarım annesiz yaşar
tarafından
İnşallah ben elimden gelenin fazlasini yapiyorum
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Sabah sabah duygusala bagladım aglattın beni kızz :) Cok tatlı yaaa tam bi şapşik bu kız :) Rabbim hayırlısıyla once karnını sonra kucagını doldursun inşallah canım benim :) 
tarafından
Ahhh çok teşekkür ederim canim allah razi olsun ❤️
0 oy
tarafından

Oysss cook minnoss<3

tarafından
Dimii ❤️❤️
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy içim nasıl mutlu oldu ne guzel.ya valla Allah senden razı olsun:-) ben küçükken civcivim vardı hasta olmuştu onun iyileşmesi için elimden geleni yapmıştım ama öldü sonra umarım bu kedicik iyileşir:-)
tarafından
İnşallah canim ❤️
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Işte beklenen görüntü geçen gün aklıma geldi özelden mesaj atacaktım misafir vardı aklimdan çıktı iyi oldu postu gördüğüm Allah analı babalı marul kafalı büyütsün evladını Rabbim acısını göstermesin insalah:)

tarafından
Ay canim benim teşekkür ederim rabbim senden de razi olsun ❤️
(1,154 puan) tarafından
Amin caniko

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 425 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy