0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (339 puan) tarafından
Kızlar 1 kızım var rabbimin izni ile 1 ay önce ögrendim bir kızım daha olacak bugün gece rüyamda 5 6 aylık hamile oluyorum  yine gece 3 sıraları yatarken birden su gibi bir şey geliyor bende kalkıyorum yataktan eşimi kaldırıyorum hastaneye gidelim diye sonra birden yatak odasındayken alttan hani sezeryan olurken bebegi top gibi suyla çıkarırlarya bebegim öyle bir şekilde suyuyla elime geliyor suyunun içinde hareket ediyor eşim ve ben şok oluyoruz eşimin hala suyunun içindeyken kucagına veriyorum bebegimi ve birden bakıyorum küçücük pipi görüyorum diyorumki ee bu bebek erkek sknra eşimde bakmaya çalışırken bebegim suyu yurtılıyor sanki uykudan yeni kalkmış gibi genleşiyor ama bebegimin yüzünü hatırlıyorum o kadar minik tatlıki neyse hemen kızımın küçük kıyafetlerinden giydiriyorum eşim taksi çagırıyor hastaneye gitmek için bebek eşimin kucagında oluyor gözümü ondan alamıyorum çok tatlı gözüküyor ondan sonra uyandım zaten hala etkisindeyim sizce nasıl yorumlanır 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rüyanın tersi çıkar derler sağlıkla al kucağına inşallah 
(339 puan) tarafından
Amin canım 16 haftalıkken doktor kız dedi zaten hayırlısı böyle rüya görünce kızımı bir an önce dogurmak kucagıma almak istedim özlemişim bebek sevmeyi ilk kızım 2 yaşında büyüdü
-Reklam-
0 oy
(316 puan) tarafından
Bende buna benzer gördüm ama eşim yoktu rüyamda ben ve doktor bebek aynı dediğin çekil karnından çıktı cinsiteti doktor erkek dedi ama kız çıktı hayırlısıyla kucağına alirsin inşallah 

Bazen insan erkek olmasını ister o tadı da almak 8srer ondan rüyana girmiş 
(339 puan) tarafından
İlk hamile ögrendigimde erkek olsa güzel olurdu falan dedim yinede hep hayırlısını istedim ama 1 ay önce yani doktor 4 aylıkken kız dediginde kızıma alıştım kızım diye sevmeye başladım neler alacagımı fslsn bile planlamaya başladım yani artık erkek düşüncesi yoktu ama birden böyle rüya gördüm tabiki her şeyin hayırlısı saglıklı olsunlarda yeter benim için
(316 puan) tarafından
Benim de iki kizim var ikincisinde bende alıştım ama insan acaba mi diye soruyor bazen ve rüyalara giriyor benim öyle olmuştu :)
(339 puan) tarafından
Hayırlısı  canım saglıkla büyütürüz inşaşalh
(316 puan) tarafından
Aminnnn.... canım inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
0 oy