0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından
27 aylik kizima tuvalet egitimine baslicam bugun ve basladim sabah bezini aldim suana kadar 2 kere kacirdi tuvalete gidiyo biliyo ama isedikce de umutszluga kapildim

Acaba cok mu ufak bk kac aya mi ertelesem

Bide gece nasil yapsam sahura kalkiyorz diye kolaylik olur amaciyla dusunmstum sizce dogru yolda miyimm

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yo tam zamanı beş dakika da ogrnecek halimyok zaman ve inanç lazim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yavaş yavaş alışır umutsuzluğa kapılma hemen
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Neresi küçük canım pes etme sakın oğlum 2 yaşında ramazandan sonra baslicam öğretmeye
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Eger kizinda hazirsa basla canim bizim bugün  5.gunumuz daha yen9 söylemeye başladı cis diye yavas yavas oluyomus surekli altina kacirirsa kizma annesi bide ödüllendir daha mutlu oluyolar
(158 puan) tarafından
Soyluyo ama yaptiktN sonra =))
0 oy
(770 puan) tarafından
Yok cnm tam vakti alışır yavaşla mecbur kaçıracak arada sen sıksik devamlı götür oda artık anlar  bırakmayacağını ve bunu da unutma cnm bezden keseceksen gece gündüz ikisini birden kes sonra gece hep kaçırır doktorumuz öyle dedi bize benim kide 22 aylık bir ay sonra bende baslayacam
0 oy
tarafından
Tam zamanı canım benimki gece kaçırıyor bazen 27 aylık gün içinde hep söylüyor tam öğrenmesi bir iki haftayı buldu ama bişey olmaz sabret
(158 puan) tarafından
Yorumlari gordukce cesaretlendm vallahi
0 oy
(120,907 puan) tarafından
gece em az 3 kez gotur wc ilk gunler
(158 puan) tarafından
Yatmadan bide yatinca demi ama uykusu agir uyuklarken nasi isetebilirim
(120,907 puan) tarafından
sen kaldit gotur wc ye yap bebegim de konus yapar
0 oy
(16,712 puan) tarafından
Ufak değil bence. Bende kızıma 27 iken başladım öğretmeye. Şimdi de oğlum 26 aylık ramazandan sonra ona da ogretecem
(158 puan) tarafından
Kac hafta da bitti tamamen
(16,712 puan) tarafından
10 günde öğrenmişti söylüyordu bana
0 oy
(679 puan) tarafından
Benimki 22 aylik gecen hafta basladim gece gunduz bitirdik cok sukur bence erken degil ilk gunler kaciracak normal
(158 puan) tarafından
Ya bi hafta da ogrendi mi gece de bezlemedin demi bende oyle yapacagm bu aksamdn daha bezlemicem
(679 puan) tarafından
Ben gunduz uc dort gun öğrettim sonra geceyide cikardim bide sahura kalkinca kaldirmak kolay oluyorr hem
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Bende başlamıştım ama lavobada suyla oynamak istiyo sürekli oda bacakları buz gibi oluyo usuyo hemen suda soğuk bir yandan annemde bekle biraz daha ısınsın hava öle basla deyince bıraktım ama şimdi cisin varmı deyince elini direk götürerek gosteriyo dii diyo bu Kadarini bilmesi bile iyi bişey 1 ay da bu işi çözeriz diyorum inşallah Allah'ın izni ile sende bence bayramdan sonra başla 
0 oy
(66 puan) tarafından
Benim kızımda 28 aylık 3 ay oldu bezi bırakalı hemde kendisi söyledi anne bezimi çıkar diye bende fırsat bu fırsat dedim hemen çıkardım bezi ilk bir hafta arada kaçırdı ama zamanla alıştı
0 oy
tarafından
Bence. Tam vakti kendini tamamen ifade edebiliyordur  yanlış doğru ayrımını yapa biliyordur artık. Havalar bi düzel se. Ben de ikinci denemeye geçecem 
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Bende basladim 1 gaftayi gecti kacirablyo oyle zamanla oturcak devam bence:)
0 oy
(7,097 puan) tarafından

Adı üstünde 3 ay cisli don yıkadım sen ne diyon kız :D çabucak alışamaz çocuk.  Sabır versin canım benim Allah'ım yardımcın olsun canım. 

0 oy
(3,881 puan) tarafından
Yok canım küçük değil bende başlamak istiyorum ama ev soğuk olduğu için daha baslayamadm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde GSmsl (819 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Güneşim (223 puan) tarafından soruldu

397,430 soru

11,886,630 cevap