0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Dun isim vardi disari çıktım kaynanama bıraktım oglumu(20 aylik)oda parka götürmüş kadınlar parkta otururken söyle bir konuşma gecmis"2 ay önce çocuğun babaannesi torununa pamuk şeker almak için yanından ayrılmış 2 dakika sonra çok yokmuş kaçırmışlar sanırım polise gitmişler polis dua edin yetiştirme yurduna versinler bu aralar organ mafyalari geziyor"kaunanamda hemen cocugu eve getirmiş korkmuş.o söylediğinden beri qklimdan çıkmıyor zaten çok pinpirikli bir insanim şimdi parka götürmeye korkar oldum  Rabbım evlatlarımızı kötü niyetli kötü kalpli insanlardan korusun ve Allahim herkesin evladını anasına babasına bağışlasın 

8 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım haberlere çıktı mı
(1,946 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım belkide yalan söylediler veya kata kata anlattilar olayi
(3,162 puan) tarafından
Yalan canım belli. Eskiden biz çocukken anlatırlardı bu hikayeyi. Ama tabiki de çocuklarımızı gözümüzün önünden saniye ayırmamalıyız. Allah korusun. Heryer pislik dolu
-Reklam-
0 oy
(551 puan) tarafından
Onun için bir dakika bile yanlız bırakmamak gerekiyor canım sürekli gözetim şart
(1,946 puan) tarafından
Aynen öle valla ben o yüzden oğlumla birlikte kaydıraktan kayiyorum bi anda Allah korusun çocukların arasından kaybederim felan
(551 puan) tarafından
O kadar kalabalık oluyor mu parklar bende oğlumu parka götürüyorum kimsecikler yok 1 2 çocuk ya var ya yok. Biz denk gelmiyoruz heralde
(1,946 puan) tarafından
Oturduğum yer İstanbul esenler adım atılacak yer olmuyor bende o yüzden fazla kalabalığa sokmak istemiyorum oğlumu
0 oy
(11,309 puan) tarafından
Amin canım gerçekten dünya kötüye gidiyor eskiden başında bile beklemezlerdi çocukların sokakta kendimize oynardık şimdi bi anlık dalgınlık nelere mal oluyor rabbim kimseye göstermesin 
(1,946 puan) tarafından
Aminnn Amin Aminn Rabbım kimseyi evladıyla sinamasinn
(11,309 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ohoooo bu mevzular hic bitmedi ki 

Kadinlar biraraya gelince 

Ha yokmu var bu bir gerçek ama yakin zamanda olmus olması muamma 
(1,946 puan) tarafından
Insallah gerçek değildir yoksa Allah anasına babasına sabırlar versinler
0 oy
tarafından
Valla cnm bnnde hiç ayırmam gözümden .kimseyede güvenip yollanan çocuğumu..dedesi falan parka götürmek istiyo bnde gidiyorum..telefona dalıyor sohbet edeyim derken oğlum gozunfnr kaçar falan korkuyorum..bir kaç defa denk geldim güvenip gitti .hele yeni nesil gençlere teyzelere falan hiiiiccc...
(1,946 puan) tarafından
2 senedir kaynanamla oturuyoruz onq bırakıp esimle gezeriz ederiz güvendiğim insan pek sevmesemdw:) başkada kimseye emanet edemem zaten Evlatlarımız ilk önce Allaha emanet valla
0 oy
(2,526 puan) tarafından
Uydurmasyon geldi bana:) ya da 70lerden kalma bi olay olabilir:)) Hala varmış gibi koca teyzeler anlatmaya devam ediyorlardır. Bu zamanda dağ başı olsa küçük çocuk 2 dk yalnız bırakılmaz. Kim bırakmış da kaçırılmış peh. Babanneler çocuk gezdirmekten yorulmuş olabilir:D
0 oy
tarafından
Bunun için çocukları gözümüzden bir dakika bile ayirmamamz lazım
(1,946 puan) tarafından
Gerçekten ole
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Neden korkarsan basina gelir canim. Olacak heryerde olur. Allah korusun Allaha emabet ediyorum ben canim
(1,946 puan) tarafından
Doğru söylüyor sakınan göze çöp batar derler evlatlarımız Rabbimjze emanet

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 116 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 294 göst.

380,339 soru