0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (248 puan) tarafından
Kızlar şimdi biz 4 eltiyiz en büyük elti benim ikinci eltimle konuşmuyorum çünkü bana karşı yanlışları olduğu eşime karşı yanlışları oldu vesaire ne zaman kaynanam Lara gitsem o da orada oluyor kaynanam hep bir baskı yapıyor konuş şey olmaz senin eltindir böyle birbirinize düşman olmayın ben de kaynanama diyorum ki sen karışma anne yoksa senin de kalbini kıracağım gerçekten anlam veremiyorum bir şey olunca eşim  hemen direkt eltim  savunuyor yani nişanlilik döneminde kaç kere eltim yüzünden eşimle tartıştım gerçekten sıkılmaya başladım  konuşmuyorum tamam mı var mı  bir diyeceğin konuşmuyorum bu kadar basit Uzak dursun benden eltim çok fena gerçekten işi düşünce arıyor işi düşmeyince aramıyor o kadar iyilik yaptım ki o kadına eltime boğazında dizinde Dursun

13 Cevaplar

+2 oy
(8,592 puan) tarafından
Elti deme kusasım geliyoooğğğ
(446 puan) tarafından
Aynen ya sbhshs
-Reklam-
+1 oy
(3,879 puan) tarafından

Boşver ... ben kendisiyle hiç muhatap değilim umrumda da değil naparsa yapsın :)

+1 oy
(1,147 puan) tarafından
Bu eltiler neymiş ya acaba herkes dört dörtlük mü bu kin neden müslüman müslümana üç günden fazla kus kalamaz  
0 oy
(3,166 puan) tarafından
Hiç aramayanlar da var kuzum. ☺️ Yine işi düşünce arıyormuş seninki ❤️
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Ramazan ramazan sakin ol kız.... Takma boşver
0 oy
(120,907 puan) tarafından
cok yakmis canini belliki 
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Eltisi olmayan ben :D
0 oy
(8,231 puan) tarafından
benım eltı mevlute gelmedı esımın abısıde dugunumuze gelmedı tencere yuvarlanmıs kendılerını bulmus lar 
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Hayır eşin niye savunuyor benim kocada nisanliyken eltim savundu sen kimsin dış kaoinin mandalı o bizim gelinimiz dedi ben demekki sen abinin karısıyla ilişkin var o yüzden savunuyorsun dedim beni dövmeye kalktı döv dedim köye böyle duyurucam benim nişanlımla eltim dost hayatı yadoyirlarmis dicem çünkü sen onu savunuyorsun dedim sonra kesti çenesini 
0 oy
(4,689 puan) tarafından

Allahtan ne bir eltim ne bir görüncem var 

Coooook şükür yarabbiimmmm:D

0 oy
(7,793 puan) tarafından

Şeyy eltim yok diye hava atmaya geldim :D8-)

0 oy
(5,234 puan) tarafından
6 7 eltim var sayamiyom bile baksana o derece ilgi alanımda değiller hepsinden uzaktayım iyiki hep iç içe olduğu için bende kendimi ayrı tuttuğum için çekemiyorlar eşim antepli 11 kardeşler 2 görümcem var onlarda 5 para etmez kaynanam yok kayınbabam kaynana gibi zaten aynı şehirde farklı uzak yerde oturuyorum hepsinden insallah bayram sonunda şehirden de gideceğiz sevmiyorum aşırı cahil ve görgüsüzler  içlerinde cocuklarimj yetiştirmek istemiyorum eşim orta okul mezunu ben iki üniversite mezunuyum ama onların içinden eşim resmen kendini cımbızla çekip çıkarmış yol yordam hersey bilir hiçbir zman o sınıf farkını hissetmem tabi bende yardımcı oldum bazı seylerde
(5,234 puan) tarafından
Ayrıca sende bendensin nişanlılik döneminde bizde eltim yüzünde cok büyük kavgalar ettik hatta düğünü bile iptal edecektim evlenmiycektim çünkü aşırı kıskanıyordu beni kendini bana benzetiyodu sanki babamın kızı kardeşim bana benzemiyo sen kimsin benziycen cok değişikler Allah sabır vermisti dovmemem için ama dövdüm tabi sonunda simdi asla görüşmez konuşmayız kuma zaten kendisi
0 oy
(421 puan) tarafından
Bende konuşmuyorum dert mi? Hayir . Zamanından eşim icin 3limden geleni yaptim bu saatten sonra pejjhj tırnağınım ucu daha değerli hic kafami dolduramam eltiymis bilmem neymiş 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 698 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Seymasy (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
3 Haziran 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 543 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (61 puan) tarafından soruldu

397,431 soru

11,886,655 cevap

36,006 kullanıcı

...