0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (1,563 puan) tarafından
4. Aya giricez cok huysuz bazen sinirleniyo ciglik atiyor zor sakinlestiriyorum gùlerken bile agliyo tekrar memeyi reddediyo uykusuzum pert oldum ne zaman geciyor bu ataklar bende atak geciriyorum artk yorgunluktan :)

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hiç geçmiyor canım. Doğunca gaz ,4 ay meme reddi 1 yaş sendromu, 2 yaş sendromu ... Yani tam düzelir gibi oluyor devamke :D

(1,563 puan) tarafından
Deme yaaa :((
-Reklam-
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Dişi aşısı ateşi emeklerken biyere çarpar mı korkusu yürürken duser mi korkusu carti curtu bitmiyor bacı benimki 9 buçuk aylık pertim resmen. Hele bu gün azdı azdı hiç durması asla kucağımda durmuyor devamlı emekleyeyim tehlikeli yerlere doğrulayım uykusuzluktan sağı solu tirmalayayim derdinde asla uyumuyor sallıyorum yok kendi haline bırakayim diyorum sağa sola tutuyor kalkıyor sonra ellerini bırakıyor adım atmaya çalışiyor düşüyor falan. Bende diyorum acaba yürümeye başladıktan sonra geçer mi diye bakalım Allah büyük.
0 oy
(4,080 puan) tarafından
Artık annesin kuzum başın hiç boş kalmıcak :) benimki de 4.5 aylık her gün yeni birşeyler oluyor oyy onların canı sağ olsun lütüfları da kahırları da başımızın üstüne :)
0 oy
(15,300 puan) tarafından
Dün sabah altıdan öyle bire kadar uyumadi sonra azcık emdi uyudu biraz gece onikiye kadar öyle idi meme delisi oğlum memeye gelince feryat ediyor daha yeni dört aylık olduk biz  Allah sabır versin 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 492 göst.
0 oy
3 cevap 101 göst.
0 oy
12 cevap 464 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nrgz (823 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 383 göst.

397,449 soru

11,887,292 cevap