0 oy
613 göst.
Aile kategorisinde (2,097 puan) tarafından
tarafından kapalı

Tamam sakin olun yanlış anlaşıldım:)

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

20 Cevaplar

+1 oy
(15,992 puan) tarafından
Peki esin seni hakedecek şeyler yapıyor mu?
(6,671 puan) tarafından
Acaba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunalıma falan girmiş olabilir misin ,Neden kendini degersizlestiriyorsun
0 oy
tarafından
Çok saçma. 

Seni görmeyen birine görünmek için çaba harcamak. Yapmam. 
(2,097 puan) tarafından
Bir seyleri ilk bozan taraf kimse düzeltmek için ilk adımı da onun atmasının neresi saçma?
tarafından
Valla bunlarla falan bozuluyorsa ooo yani. Sen süsten püsten pohpohlamaktan bahsediyorsun.
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Bence herşey erkekte bitiyor o seni ne kadar mutlu ederse sende onu o kadar mutlu edersin hatayı kendinde arama inan eşin kendine çeki düzen vermediği sürece sen ne yaparsan yap mutlu olamazsınız 
0 oy
tarafından
Eşin de senin gibi kendini böyle görüyor mu peki senin için ne yapıyor
tarafından
Arkadaş demiski eşim beni sevmezse sorun birazda biz kadinlardadir işte kendime bakicam güzel olucam falan demiş
(827 puan) tarafından
Ne sormustu ki kacirdim bende
tarafından
Yazdım canım
tarafından
Ne bakımlı kadınlar gördüm aldatılan ne bakımsız kadınlar gördüm götündee dolaşılan :)
Tamamen karakter meselesi
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(988 puan) tarafından
Ve senın ozguvenın eksik onu tamamlasan bence iyisin çünkü sen annesın bakım faln herzmn olmuyo eşin Burak özcivit mi
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Eğer eşin hak edecekse yapmalısın yoksa şımartmaktan başka işe yaramaz canım
0 oy
tarafından
Hayatta herşey karşılıklıdır. mesela bu dediklerini eşin de yapıyor mu sana karşı? seni övüp, pohpohluyor mu? eve gelince pijamasını giyip tv karşısında mı oturuyor yoksa daha özenli giyinip seninle sohbet ediyor mu? her ikiniz de belirli şeylere dikkat etmelisiniz. 
0 oy
(11 puan) tarafından
1 kimse için bsy yapma eğer o seni suanki halinle begenmiyorsa zaten seni hiç sevmemis demektir o sana neden saydıklarıni yapmıyor bence kimse için değil kendin icin kendine bak
0 oy
(158 puan) tarafından
Valla donsun esin kendine baksin sen degerlisin unutma sen kendin icin boyle dusunursen kocan da herseyi dusunur 

Kendi kendini sen mutlu edeceksin.. kimseye medet umma kocana bile. 
0 oy
tarafından
Seni neden sevmesin çocuklarının anasısın kendşne bakarsın senin kendi elinde canım eşinini de 
0 oy
tarafından
Ya allah aşkına her seyi kadina yuklemeyi bırakın ya cocuk kadinda ev temizlik geçim kadında.  Adamlardan istediğimiz tek sey sadakat onud kadına yuklemeyin. Onlar ne yani bret pitt mi benim kocada evde son kilot geziyor bende o beni elde etmek için be yapıyor ben ne yapayım 
0 oy
(551 puan) tarafından
Tavsiye veriyorum aynanın karşısına gec ve de ki:

Ben değerli bir insanım, kendime değer veriyorum. Kendimi çok seviyorum. Güzellik yanımda halt etmiş ben mükemmellim :))) önce sen kendini sev sonra etrafındaki insanların seni sevmesine fırsat ver :) 
0 oy
tarafından
Kadinlar ne ister ,? Onlar bunu dusunsunler
0 oy
(6,184 puan) tarafından
Kocan seni sen olduğun için sevsin bence ona çocuk verdiğin için sevsin evi temizlediğin için yemeğini yaptığın için ütüsünü çamaşırını bulaşığını yıkadığın için sevsin bunların hiç biri kadının mecburi görevleri değil kadın kendi çocuğunu emzirmek için bile para talep edebilir eşinde senin ne büyük ikramlarda bulunduğunu farketsin ona göre davransın
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Sorununun farkına varmak da iyi
0 oy
tarafından
Kocan seni bunlar için değil kahvaltısını yemeğini önüne koyduğun çamaşırlarını yıkayıp utuledigin çayını koyduğun için sevmeli Allah razı olsun demeli bende çocuk yok atresten depresyon a girdim bakımsızim aşırı kilo verdim ama benim eşim hep Allah razı olsun der dua eder demem oki yaranamadigin erkeğe bunları yapsanda yaranamazsin ama dırdır yapıp elestiriyorsan sürekli onu yapma 
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Herkes çok saçma demis ama ben sana katılıyorum neden derseniz bir erkek sana değer verdiği halde sen küçük bir şeyde şikayet ediyorsan trip atıyorsan bağırıp sesini yukseltiyorsan o adam başka insanlarda gördüğü evliliğe ozeniyor içinden eminimki diyorlardır nekadar efendi saygılı eşine saygılı sevgili guzel dilli yani bundan eminim bazen ufak birşey oluyor bak bak milletin eşine bak diyoruz degilmi erkeklerde aynı ama tabiki sana değer vermeyen saymayan sevmeyen kişiye de bunlar yapilmaz
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Kizz soru neydi.  
(2,151 puan) tarafından
Eşim için artık suslenecegim bakımlı olacam gibi birşey di sanırım da kadın sorup soracağına pişman oldu:))
(2,097 puan) tarafından
Ay sorma millet lince yer arıyor herkes gergin :)))
(2,151 puan) tarafından
Aynen yaa catacak yer arıyor insanlar
(44,696 puan) tarafından
Sjsjsj boşver
0 oy
tarafından
Çok saçma düşünüyorsun

İlgili bir soru bulunamadı

379,998 soru

11,375,240 cevap

34,859 kullanıcı

...