0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim tutmuş ben'ime bunu buradan kopartıp keselim diyor. Ben çok sinirlenirim dış görünüşüme bişey söylenmesine. Ben de sen de kusur bulmaya çalışsam çok bulurum dedim sadece. 

12 Cevaplar

0 oy
(8,287 puan) tarafından
İyi demişsin canım ınsanlar gelısemedı işte 
-Reklam-
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Canim esimin teyze gelini var. Bak misafir gitmisiz. Herkes bana ne guzel olmussun diyo ne guzel giymissin diyo. Bu bana dondu ama kaşlarin çok kotu yaa falan dedi, boylesi yuzune uymuyo dedi. 

Bende evet canim benim kaşlarim kotu ola bilir. Ama burnum çok iyi dedim, kimsenin hayatina sokulmuyor, yernde duruyo deidm. O sustu bidaha da hic konusmadi fesat kadindir gercekten birisini ovunce o delirir 
(152 puan) tarafından
Cevabına bayıldım belki bigun lzım olur :)
0 oy
tarafından
En nefret ettiğim kendilerine bakmazlar millete sararlar bunu yapan ukala çok maalesef
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Yüzünde mi ben var
0 oy
(324 puan) tarafından
Benimde böyle otururken boyumla çok takilirlardi bı güldüm iki güldüm en son yine böyle bı muhabbet geçti küçücüksün falan dedi deve de boy var da eşeğin arkasından gidiyor rabbim boydan almış zekaya güzelliğe vermiş onlar olsun da varsın uzun olmayim dedim o sizin için daha zor dedim kimseden çit çıkmadı insan da bı yere kadar sabrediyor yani şimdi kimse ağzını açamaz o konuda
tarafından
Çok iyi demissin
0 oy
(152 puan) tarafından

Lan begenmiyosan almasaydın  şimdi gelip oran buran şuran:angry: ne garip adamlar var ya 

tarafından
Nisanliyken de vardı bu ben de dedim ben takılıyorum beni taniyamamissin diyor
(152 puan) tarafından
Hadi ordan be deseydin ordan bakınca saf mı gozüküyrm braksınlar  bu işleri ya nefret edyrm artık erkeklerden gerçekten feminist tarafım artık çok agır basmaya basladı
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Öyle adama en güzel cevap kafanı kesip atalım fazlalık yapmasın olurdu 
0 oy
tarafından
Aynen vallahi ben de öyle dış görünüşe laf edenlere Allah a şirk koşmak bence bu 
0 oy
tarafından
Sende tutsaydin esininkini bunu birdan koparip keselim deseydinn. Yanlis seyi kesiyoz deseydimm
0 oy
(6,973 puan) tarafından
Tabi ki sinirlenirim ağzının payını da veririm.

Bu arada nasıl bir ben var ki canım. 
0 oy
(494 puan) tarafından
Benm de yüzünde kocaman bi kesik izi var küçükken olmustu büyüdükçe çeneme doğru indi dikkatli bakmayan anlamaz Bile kapalıyım zaten dışarıdan çok az görülür çenemde eşim de beni öle öle aldı çık severek isteyerek bi kere çok büyük bi kavga ettik ve bana yüzündeki izi görünce senden meret ettim soğudum demişti hala unutmam o lafını çok zoruma gitmisti halbuki ne kadar nisandan dönmek istesemde donmemisti ben istemiyordum zorla evlendi benle sonrada öyle dedi ama ondan başka ağzından bi kere bile duymadım yinede unutamıyorum 
0 oy
(10,871 puan) tarafından
İyi demişsin. Eak esim bana gerizekalı diyordu kac kere kavga ettim agladım yok. En son dediginde haklısın vallaha olmasam senle evlenir miyim bayrak tutanıyım dedim o son oldu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 270 göst.
0 oy
3 cevap 378 göst.
0 oy
16 cevap 570 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Beblrtm34 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,427 puan) tarafından soruldu

378,957 soru