0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Daha önce aldatma haricinde bir çok hatasını yakaladım şimdi uzun uzun anlatamayacagim ama kısaca şunu soyleyeyim. Dışarıya çıktığımızda başka kızlara baktığını yakalıyorum çok zoruma gidiyor bir tane çocuğumuz var ikinciye hamileyim. Bana durup durup yok ben'ini koparalim yok şuran şöyle gibi sözler söylüyor. Artık kadınlık gururumu alt üst etti zaten. Cinsel içerikli videolar izlediğinide itiraf etti bir kaç gun önce. Çok midem bulandı. Ben okadar sıkıntı yasamama rağmen ( ailemden kaybettiklerim oldu) ona yakın davranmaya çalıştıkça bunlar çok zoruma gidiyor. Dertleşmek istedim sadece. 

11 Cevaplar

+1 oy
(308 puan) tarafından
Halbuki o öyle söyledikçe siz daha çok kendinize olan güveninizi dile getirip gösterseniz, yada misal benini aldır dediğinde sizde ona bazı şeyler bendeyken güzel ben öyle kendimi çekici buluyorum deseniz veya seninde burnun biraz uzun ben diyormuyum düzelt diye yapsanız aslında.. O sizi küçülttükçe siz daha çok güvenin kendinize
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla bazen şakasına benim eşimde diyor şaka yapiyo biliyorum ama gene de diyom yani 6 sene konuştuk ağzını accana gözünü acaydin gözlerin yumuk mu aldın diye susuyo sanki kocan kusursuz mu sende ona çarp lafi
0 oy
(152 puan) tarafından

:( diycek bişe bulamıyrm ki çok üzülüyrm gerçekten hemcinslerimin böle seyler yasadığını oğrenince 

0 oy
(308 puan) tarafından
Yaaa bunlar ilk önce kendilerine aynada baksınlar senin onun çocuğunu taşı ne zorluklarla doğur büyüt o kalksın sana bunları yaşatsın iğrençlik resmen benim eşimde cinsel video izliyordu evde kıyamet koptu 3 def ayakaldim her seferinde yapmicam demişti en sonunda esylarimi hazırladım evi terkediyordum
tarafından
Sen terkederken ne yaptı peki
(308 puan) tarafından
Yalvardı izin vermedi bidaha izlersem ellerim kırılsın dedi çok şey söyledi bırakma di beni
0 oy
(335 puan) tarafından
Çok düşüncesizler zaten benim eşim de öyle ben istiyorum ki sadece kendimizi çocuklarımıza adayalim bırak ne halleri varsa görsünler sıkma canını
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kocan brad pitt mi acaba. Sende ona soyle. Onda ne varsa tam tersini begendigini soyle. Misal sakali varsa trasli erkek seviyorum de, tras oluyosa sakalli seviyorum de en basitinden :) 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Aç bi adam demekki yanlış anlama senden kaynaklı değil asla kimisinin ruhu doymaz ne yapsan da değişmez o sana öyle dedikçe sen de ona aynı şekilde konus veya bugun benini aldıralım mı dedi ertesi gün sende onun bi kusurunu vur yüzüne yerinde olsam onunla yaşamam ama aldatmaya bilr tahammül eden birine ancak bunları söyleyebilirim 
tarafından
Aldatma olmadi
(1,831 puan) tarafından
Aa çok özür dilerim yanlış okumuşum.  Güzelim harca parasını aldır benini şişir dudakları yaptır botoksu  gitsin çocuk doğduktan sonra
tarafından
Harcanacak parası yok ki :))
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Üzme kendini o onun karaktersizliği sen çocuklarına odaklan 
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bir daha soyledi günde canım keske seninde tekmduzelticek yerin Benin olsaydıda alıp kurtulsaydık ben sneşn aksıne tipe bakmıyorum dua et desene suna bir gt olsun
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Öyle söylediği zaman sende onun bir kusuru söyle hiç kendimi ezdiremem sokarım lafı kusura bakmasın evlenirken kafası nerdeydi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bazi erkeklerin kadin diyince es diyince aklina sadece cinsellik gelio. evlilik saf cinsellikten olusmaz. kadinda erkekte saf bunun icin evlenmemeli. iste dmkki kocan boyle gormus evliligi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 459 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Emirsmom (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 321 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Eda-HiraNur (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 662 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 823 göst.