0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Kızlar bu iki gündür değişik tuhaf rüyalar görüyorum bı tanesinde eşimi arıyorum arabadayim yerde koca koca aslanlar yatıyor eşim kayboluyor diğerinde annem gilin evinde bı eşya alev alıyor dün gördüğüm rüyada ise alt iki dişim sallaniyo kızlar eşime bişey mi olacak kendi ailesinden biri ölür falan diyor içimde bir sikinti var Allah'ım anlatamiyorum yaa bişey olacak 

14 Cevaplar

0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bende 2 gündür çok enteresan ve içimi daraltan rüyalar görüyorum, kimseye de anlatmadım hayra yordum hep. İnşallah sonu hayr çıkar 
(683 puan) tarafından
İnşallah canim bişey olacak ama ben hissediyorum
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Vesvese den geliyor cnm bilincalti hep

Yapmadan 7 bas felak ihlas fatiha Ayetel kursi oku bide bol istigfar cek
(683 puan) tarafından
Okuyum canim inşallah öyledir ya
0 oy
(692 puan) tarafından
Rabbim hayırlara çıkarsın bitanem 
(683 puan) tarafından
Amin canım çok saol
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Rüyanın güzel yorumlanması gerekir kuzu boyle herkese anlatılmaz aslan mertebeye isaretmis mesela uzun ömre diyor disinin düsmesi öyle anlami seninki sallaniyormus dikkat et sadaka ver belayi def eder derler güzel yorumla kimseyede anlatma suya anlat 
(683 puan) tarafından
Çok saol ya zahmet edip baktığın için iyiki varsınız siz ya hep Gül'ün inşallah
(7,249 puan) tarafından
Amim kuzu dis sallanmasini bende görmüştüm onu ordan biliyorum aslanda guzel birsey gibi hissedip netten baktım ❤
0 oy
(56 puan) tarafından
Böyle rüya görünce annem yasinokuyun sadaka çıkarın der hep bi ekmekte olsa ver birine bide kötü düşünme unut rüyanı kötüyü çağırma bol bol salavat çek insallh bisey olmaz benimde rüyalarım hep çıkar bende çok korkarım anlıyorum seni
(683 puan) tarafından
Evet ben bişey görünce mutlaka bişey olur yarın hayır yapayım inşallah
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Nasıl rüya görürsen gör kötü dersen kötüye yorumlanır derler sen ne görürsen gör iyiye yorumlanır 

Ben eşim ile evlenmeden önce dehşet bir rüya gördüm tabi bilmediğim için içim içimi yedi bişey olacak diye rüya tabiri bilen bi hocaya anlattım çok güzel bir ruya görmüşsün dedi dediği gibi de oldu Elhamdülillah çok güzel olacak hersey de rüyam çok güzel deee kurban olduğum RABBİM hayra yorsun 
(683 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah benimki de seninki gibi hayrilur
(2,405 puan) tarafından
Âmin cnm
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende bir sürü balik gördüm biri balik temizliyordu ben 2 poset balik daha uzattim abi bunlari da temizle deyip gittim o sira adamin temizleyip kestigi balik sürünerek peşimden geldi ben korkup kaciyorum balik geliyor öyle bir rüya gördüm.
(683 puan) tarafından
Balık belki nasip olabilir canım ama benimkiler endişe verici rüyalar sırlar ölümler kavgalar ..
0 oy
(17,762 puan) tarafından
Kötü rüyayı suya anlatın derler suyla birlikte akar gider.. 
(683 puan) tarafından
Duydum canım ama hiç denemedim
0 oy
(449 puan) tarafından
Allah korusun çok düşünme bunları rüyadır de geç. Birine sadaka ver 
(683 puan) tarafından
Yarın hayır için çocuk sevindirmeyi düşünüyorum canım inşallah kabul olur
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Kötü rüyaları anlatmamak gerek Rabbim hayırlara çevirisin inşallah
(683 puan) tarafından
Amin canım aminn
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Disin sallanmasi dusmesi sikintidan kurtulmak demek. Ates gormek nur demek duman varsa kötü ama sadece atesse nur demek. Aslan da guclenecegin anlamina geliyor esinin veya senin. Yani kötüye yorulacak bisey yok icini ferah tut. Hayrolsun de gec. En güzel ruya bile kotuye yorarsan kotuye doner
(15,208 puan) tarafından
Salladım ama tutturmusum yorumu ben de :)
0 oy
tarafından
Rüyaları asla kötüye yormayın olmayan şeyi cagirirsiniz olur. Bu dinde de var keşke buraya rüyanı yazmasaydın şimdi yorumlasalar bile kötüyse sana zarar canım kötü rüya görünce sol tarafına 3 kere tükür ayetel kursi oku uyu hayrolsun Rabbim hayırlara cikarsin 
(683 puan) tarafından
Amin canım korkutugum için anlattım normalde anlatmam kimseye
0 oy
(15,208 puan) tarafından
Hayrolsun. Eşin aslan gibi güçlü olacak inşallah. İyiye yoralim rüyayı. Hiç anlamam 
(683 puan) tarafından
Çok saol kuzucum inşallah güçlü olur
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Allah hayr eylesin. Diyanet rüya tabirlerinden bak cnm anlamına her site dogru yorumlamaz
(683 puan) tarafından
İmam nablusiye bakıyorum ben canım çok güzel yorumlari ihya sitenin adı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 144 göst.
30 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
26 Nisan 2024 Aile kategorisinde Melisanisa (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu