0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğimin kırkı çıktı,bugün 41 günlük, banyo yaptırdık yatırdım 9.30-10 şu sanırım ama hiç uyanmadı,şimdi aldım zorla emzireyim dedim bana mısın demiyor,,uyanmıyor kızlar kaç saat oldu ya napicam 

6 Cevaplar

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Azcık hareketlendir ayaklarını çıkar olmadı altını aç ozaman uyanır :) 
-Reklam-
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Totosunu aç uyanır bebisler sever altlarinin açılmasını ayaklarını burnunun yavaşça sık uyanır 
0 oy
(875 puan) tarafından
Altını falan aç canım uyanır belki inşallah kan şekeri düşmemiştir mutlaka emzir 
tarafından
İnşallah canım ya emzirdim
0 oy
tarafından
Çok uyumuş cnm..hiç emzirmedin mi bu saate kadar ..altını aç ben öyle uyandiriyodum
tarafından
Uyandırdım emzirdim canım,ya bide ben de uyumuşum 2 saate 1 kalkıyorum alarm kurdum devamlı emziriyorum ama banyo falan yaotikya onun sersemligi var sanırım,ama çok şükür emzirdim
0 oy
tarafından
Çok acıtmadan topuğunu hafif sık ebelerde genelde öyle yapıyor 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Aynı benim oğlum ağlıyordum artık o uyanmayinca nolur ne yap et uyandır altını aç elbiselerini çıkart ama uyansın bir şekilde seni anlıyorum o minicik şeyle baş edemiyosun ama eğer o kazanırsa bu sefer çok uyuduğu için az ve geç yemeye alışacak inan bana sonrası işkence şuan oğlum üç aylık ama ben biliyorum ne çektim yememesinden.. eğer üç dört gün belli saatlerde uyanırsa sonra alışıp kendi kalkıyor mama saatinde
(1,499 puan) tarafından
Belli uyanma vakitlerini bilmiyorum inan ama benim oğlumda fark ettiğim dedim ya bir buçuk ayda sadece 600 Gr almıştı bu üzüntüyle ağlaya ağlaya iki saate bir zorla uyandırdım bikac güne zaten o da kendi uyandı iki saati dolunca
tarafından
Bence kendini hiç üzme canım,olacağı olsaydı olurdu zaten, hastanede herkese mama verdiler bebeklere,çünkü çoğu ilk hamilelik ve süt gelmiyor hele ki sezaryen olunca,alisacagi varsa orda alışır bebek,annem ablama neler etmiş memeyi alsın diye ama almamış tanı, sütün mu yoktu acaba dedim sütüm kiyafetimden tasardi hep islanirdi nasıl akardı ama almadı dedi. Yıpratma kendini,almak isteyen bebek her türlü alıyor zaten
(1,499 puan) tarafından
Ben oğlumu o kadar uzun yıllar bekledim ki sütümle beslemek istiyodum :(((( ama haklısın galiba nasip işte
tarafından
Şöyle düşün çok şükür ki sağlıklı bebeğin,verdiğin mama da olsa yiyebiliyor elinden.hicbir zaman eksik dileme kuzum
(1,499 puan) tarafından
Ayyy evet evet Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun ki öyle canım Allah bugünümüzü aratmasın evlatlarımızı sağlığından mahrum etmesin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 129 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 279 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Benvesen (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
0 oy
11 cevap 542 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,541 puan) tarafından soruldu