0 oy
726 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Canim cok sıkkın en ufak biseyde 2 3 gün konuşmaz sinirlerim çok yıprandı tahammülüm kalmadı artık suçsuz yere boyle yaptığı için annemlere gitmeyi düşünüyorum Allah aşkına fikir verin 3 yasindw kizim var. Millet görüyorum nasil iyi geçiniyor bu bana düşman gibiydi  simdi zerre yüzünü giresim yok . Yeminle çok cikmazdaym:(

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun
tarafından
Sagol cnm
-Reklam-
0 oy
(2,613 puan) tarafından

Ayni benim eşim :D

Artik bende onun gibi davranıyorum yokmuş gibi kusersede umrumda olmuyor ben onu değil o beni kaybetme korkusu yaşasın sakın evden uzaklasma tatlım bu sefer daha huzursuz olursun inan yaşadığım için diyorum bide çocuğun varmış 

tarafından
Rabbım düşmanıma vermesin
(2,613 puan) tarafından
Amin inş çok pis bir huy ya bazen diyorum sakın ol sabırlı ol görmemezlikten gel
tarafından
Ne yapacağım bilmiyorum annemlede gitsem kızım durmuyor ama cok soğudum
0 oy
(775 puan) tarafından
Gitme çözüm olmuyoki sende ona aynsini yap yürüyen cüzdan muamelesi yap ilgi beklediğini hissettirme
tarafından
Ben bıktım dayanamıyorum keske sadece bu olsa evde durmak istemiyorum anmemlere gitsem kizim durmuyo
0 oy
tarafından

Birsuru şey yazdım sonra geri sildim 

Birşey yapacaksan da kararı sen ver.
tarafından
Yemin ederim ağlayarak yazıyorum o kadar canım sıkkın ki
tarafından
Bak güzelim bu adam seni dovuyormu?
Aldatiyormu ? Evine bakmiyormu? Sorun ne aranızdaki
tarafından
Oyle bisey yok kucuk biseyde kendi kendine bağırıyor beni suçlu buluyor konuşmuyor
tarafından
Kısaca psikolojik baskı uyguluyor bana
tarafından
Mesela ne ?
0 oy
tarafından
1 aydır dogru düzgün yemek yiyemiyorum iştah kalmadı mideme bisey var mıdır stresten canim fok sıkkın 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Rabbım herkese seçe seçe vermiş bızde malları vermıs ne dıyım senı cok ıyı anlıyorum canım gıt kafanı topla 
0 oy
(40 puan) tarafından
Benimde eşim aynı öyle, en ufak birseyde surat yapar günlerce konuşmaz,özellikle ailesi konusunda  iyi-kötü  tek birşey solydgmde hemen tavır yapar, sonra ailesi aradingda gülerek eğlenerek konuşur, telefonu kapatır yine günlerce surat yapar bana. Ama bende artk onun gibi olmaya başladım, sadece kızımla ilgilenip görmezden geliyorum eşimi. Boyle daha cok kudururlar emin ol, 
tarafından
Bende öyle yapacağım
0 oy
(119,287 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Canım once gitmek yerine. Al karsına durumu anlat yardım almanız gerektiğini anlat. Evlilik terapistime gidelim de. Yoksa dayanamayacagını aklına ayrılma fikri geldigini ama bu evlilik için cabalamakmistedigini filan soyle. Bu terapistler cok iyi geliyor. 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Koca parası yemiyor mus sun git canim 
0 oy
tarafından
Niye hortlatiyordunuz soruları 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım
0 oy
(336 puan) tarafından
Sende onu gibi davra dışarıdan hiç kimsenin sorunu yok gibi duru ama evin içindeki kimse bilmez cnm 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda evin (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
0 oy
11 cevap 719 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 312 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...