+1 oy
1,030 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından

Çok şükür durumumuz iyi kıyafetlerim olmuyo artık coguda eskidi zaten dedim bir kaç tane alalım çok bir şey istemiyorum diye oda alamam sana kıyafet dedi olmuyor napiyim idare edilecek gibi olsa ederim dedim oda mecbur değilim sana bir şey almaya dedi cok zoruma gitti :'(

43 Cevaplar

+2 oy
(9,661 puan) tarafından
Gayet te mecbur hanzo
(350 puan) tarafından
Ama anlamıyor işte :(
-Reklam-
+1 oy
(548 puan) tarafından
Eşinin kafası guzelmi 
(350 puan) tarafından
Kafası var mı diye sorguluyorum :(
(548 puan) tarafından
Neden böyle birşey yapiyor
(350 puan) tarafından
Bilmiyorum benim ihtiyaclarimin çocuğunu karşılamaz :(
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin yani ne diyim bilemedim
(350 puan) tarafından
Amin inşallah:(
0 oy
tarafından
Ne demek mecbur değilim ? Maddi durum olmasa evet idare edilir madem seninle evlendi ve çalışmıyorsan ihtiyaçlarını karşılamak zorundadır ben eskiden kendimden kısardım bisey aldim mi ona sorardım yok derdi şimdi direk sipariş ediyorum aldim diyorum. Dışarı pek çıkamıyorum ama trenyolda alırım ona demeden 
(350 puan) tarafından
Ben alamıyorum kartından alsam desem şifre gidiyo ona alamıyorum
tarafından
Sana vermiyor mu hiç
(350 puan) tarafından
Para vermiyo verse bile 40 lira ekmek alırsın bununla diyo
tarafından
Canım durumunuz varsa tepkini koy  derim  biraz kıymet versin önemsemeli kimse demesin parayla mi kıymet verilir,  evet bu davranışlar kıymeti de değeri de gösterir sen nasıl alıştırsan öyle devam eder
0 oy
(234 puan) tarafından
Esprisine dedigini düşünüyorum.  Bazen benimki de Esprisine saçmalar.  Ciddi değildir heralde ya. Sonuçta kim jcin çalışıyor evi karısı çocugu için.  Bazı erkekler kendi kendine bir şey almayı bilmez düşünmez sen beğenip link at ona bunu alsana diye. Ben de kocaya trendyol linki atmaktan influecer  gibi oldum :p
(350 puan) tarafından
Şakasına yapsa bu kadar üzülmem güler gecerim  :(
(234 puan) tarafından
Canim kendin çalışsan olmaz mı cidden bunu diyorsa o zamsn ben de sana yemek çay hizmet yapmak zorunda değilim diyecen
(350 puan) tarafından
Bebeğim çok küçük daha o yüzden çalışamıyorum kuzum
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Böyle insanları bir türlü anlamıyorum anliyamiyorun 
(350 puan) tarafından
Bende anlamıyorum:(
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Allah allah nasil mecbur değilmiş bazı erkekleri gerçekten eşek sudan gelene kadar dovdurcen adam olsun
(350 puan) tarafından
O kadar haklısın ki...
0 oy
tarafından
Eşin olduguna emın mısın 
(350 puan) tarafından
Maalesef:(
0 oy
tarafından
Ne diye evlenmiş o zaman. 
(350 puan) tarafından
Bir bilsem :(
0 oy
(632 puan) tarafından
Bana babami hatirlatti esin anneme corabin var mi diye bile sormazdi hala da oyledir ama elhamdulillah annemin krndi ailesinden kalan mallari var parasi var ama o mallar kalana kadar kendi ailesine de diyemezdi varlik icinde yokluk cekti hep 5 liralik basortuler takardi. Babamin da hayet iyi bir maasi vardi ama atlet bile almazdi anneme ya... bu bir kul hakki annem ona hicbir zaman hakkini helal etmedi. Senin rizkini da gonderiyor Hz.Allah ona ama o senden hakkini caliyor sakliyor...kusura bakma babam da dahil nefret ediyorum boyle erkeklerden
(350 puan) tarafından
Bende nefret ediyorum :(
0 oy
tarafından
Hadi ya sende karilik etmeye mecbur değilsin bacım. Bunları alıp kafalarını duvara sürtüp kıvılcım cikarasım var. Terbiyesiz cahil. Böylelerinin analarını da ele almak lazım cahil cüheyla oğullarını salmışlar ortalığa elin kızına sebep olmuşlar. 
(350 puan) tarafından
Çok haklısın canım
0 oy
(248 puan) tarafından

Alan bulurum kafanı yorma deseydin

(350 puan) tarafından
Diyorum git bul diyo
(248 puan) tarafından
Ooohoo ayrıl o zaman o seni silmiş
0 oy
tarafından
Bir erkek dinen karısını zamanin şartlarına göre yedirmeli ve giydirmeli tabi durumu varsa 
(350 puan) tarafından
Durumu var canim
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bir koca olarak bakmak almak zorunda. Sorumluluklarını yapmayacaksa ne diye evlenmiş peki 
(350 puan) tarafından
Ah bir bilsem:(
(1,610 puan) tarafından
Madem o sorumluluklarını yapmıyor senin yerinde olsam bende sorumluluklarımı yapmam
0 oy
(854 puan) tarafından
sende onunla inatlas madem yapmak bakmak zorunda deil ihtiyaclarini karsilamak zorunda degil sende onun ihtiyaclarini karsilama yemek yapma cayini verme kiyafetlerini yikama ne bilim bunun gibi seyler sorarsada ben sana bakmak zorunda degilim de anlasin seni biraz 
(350 puan) tarafından
Bunu da denicem  bakalım ne yapacak
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm yanlış anlama canım kacarakmi evlilik yaptın
(350 puan) tarafından
Severek yaptım canım :(
tarafından
Ya çok üzüldüm canım kacaraksa ailen arkanda değil bu kaçtı bana diye erkekler rahat oluyor ondan dedim rabbim yardımcın olsun inşallah ıslah etsin esini
0 oy
(589 puan) tarafından
Sen de ona eşlik yapma ozaman yenek falan da yapma ne hali varsa görsün bu nasıl bir insanlık ya ben böyle postları görünce şükür namazı kılasom geliyor her gün biraz daha şaşırıyorum Rabbim ıslah etsin 
(350 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Tabiki mecbur. Durumunuz olmasa neyse diyeceğim 
(350 puan) tarafından
Bende o zaman bu kadar üzülmem zaten canım idare ederim:(
0 oy
tarafından
Bacım kıyıda köşede paran yok mu yada düğünden altının felan. Benim kocam öyle yapsa acimadan gider alırım çocuk biraz büyüsün hemen de ise girerim o nasıl sözmüş öyle ya.
(350 puan) tarafından
Düğünden altimlarim kalmadı ki canım:(
tarafından
Keşke biraz kenara köşeye ayirsaydin kötü gün diye :((
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Gayette mecbur almaya kendilerine gelince sakınmazlar bize gelince yok  benim ki yaptı bi kere aynısını gittim inadına kredi kartıyla yeni kıyafetler aldım kendime madem oyle diyosun bende Boyle yaparım dedim ondan sonra daha bişe diyemedi 
(350 puan) tarafından
Dün kendisine çanta aldi ise giderken kullanırım diye onca para verip:(
(1,101 puan) tarafından
Hiç acıma al kredi kartını gitmuap alıs verişini bakmak zorunda yok öyle yagma

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 803 göst.
11 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Evinesn (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 282 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy