0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (3,950 puan) tarafından

Carsamaba günü  spinal sezeryan oldum.persembe günü  baş  agrisi basladi mogren agrisinin daha cok siddetlisi gibi agrim vr bazen geciyor ama o kadar ictigim nescafelr agri kesiciler sulara ragmen hala devam ediyor. Kac gun daha sürer bu böyle  birde caresi yok mu bunun hep agriyacak mi :'(:dizzy:

18 Cevaplar

0 oy
(31 puan) tarafından

Bende senin gibiydim hatta daha beterdim canım iki kere acile gittim kusma baş ağrısı serum taktılar acı türk kahvesi iç demişti bı hemşire yani boşuna içmişim nescafeleri :) Günde 3 4 fincan acı türk kahvesi içtim iki üç güne narkoz etkisini attım baş ağrısı falan kalmadı öteki türlü yaşayan ölü gibi dolaniyon evde 

(3,950 puan) tarafından
Granül nescafe iciyorum bende. Türk kahvesini hic denemedim kahvalti yapayim bide onu deneyeyim bakalim. Sanah kalkar kalkmaz ac karnina nescafe iciyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nescafe süt gibi bısey oluyo al granül kahveyı acı acı bı yap ıc dort bes bardak nasıl ılac gıbı kesiyor bak gör cok cektım 4 gun öldum dirildim resmen yatarken bısı yoktu dogrulunca enseden bır giriyordu of of 
(3,950 puan) tarafından
Nescafe granül  iciyorum dünden beri gunde 3 tane ictim dün  iyiydim sabah bi kalktim dedigin gibi yatarken sıkıntı  yok ama ayaga kalkmak iskence gibi bisey. Benimde bugün  4. Gün  oluyor insallah gecer artik yaaaa :(
tarafından
ınsallah canım acı olsun kahven gecer umarım hemen
(3,950 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
tarafından
Bir fikrim yok canım,benim tam bebek doğduktan sonra başladı aşırı siddetliydi.orada doktoruma dedim bir ağrı kesici yaptılar bir daha da agrimadi çok şükür ya.sana da çok geçmiş olsun 
(3,950 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç yaşamadım ama bazı insanlarda oluyomuş geçmiş olsun 
(3,950 puan) tarafından
Şanslı kisilerdensin o zaman canim
0 oy
(755 puan) tarafından
Benim hiç basım agrimadi. Ameliyat haneden çıkarırken doktorum ve hemşireler kafanı kaldırma kaldirirsan baş ağrısı olur diye 3 4 defa uyardılar bende kaldirmadim ağrı da olmadı sagolsunlar
(3,950 puan) tarafından
Dedigin gibi olqbilir evet bende normalde de migren var
(755 puan) tarafından
Tamam ise canım belli migren atağı giriyordur en iyisi acile git iğne vurdur
(3,950 puan) tarafından
Artık yavas yavaş geciyor canim 11 gün oldu bugün
(755 puan) tarafından
Hayırlısı olsun İnşaAllah canım İnşaAllah tekrar siddetlenmez sağlıkla büyüt evladını
(3,950 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Ben böyle bişey yaşamadm kuzum geçmiş olsn çok
(3,950 puan) tarafından
Sağol canım . Iyi ki yasamamissin şükret cok fena bisey
0 oy
(2,717 puan) tarafından
Granül  kahve  oneriyorum  bide  coca-cola  bana  iyi demislerdi harbiden iyi geldi  benim  bide  tansiyon  vardi  bas agrisiyla birlikte tansiyonumda frliyodu
(3,950 puan) tarafından
Tamm canim sağol.  Kac gün sürdü peki
(2,717 puan) tarafından
O siddetli agri 3 gün  sürdü  tansiyonda bir  ay sonra hicbisey  olmuyo şükür  o kalici bas agrisi filan olmaz merak etme
(3,950 puan) tarafından
Bende migren de var canim insallah benimde hemen geçer
0 oy
tarafından
Caresi filtre kahve imiş çok şükür bende olmadı 
(3,950 puan) tarafından
Iciyorum canim bende dünden beri basladim granüle normal nescafe iciyordum
tarafından
Arada parol da iç Türk kahvesi demişler Bi de onu dene
(3,950 puan) tarafından
Parol iciyorum canım  doktor minoset yazdim hic fayda etmedi
tarafından
O zaman maalesef çekeceksin o ağrıyı buz koy arada ağrıya iyi geliyor
(3,950 puan) tarafından
Tamm canim deneyeyim insallah bian knce geçer
0 oy
(283 puan) tarafından
Çok kötü bi ağrı kafamda geziyodu sanki ağrı ensem özellikle çok kötü bi ağrı inşallah bian önce geçer 1 hafta falan çektim o ağrıyı
(3,950 puan) tarafından
Benim sağ  tarafimdan gözlerime dogru vuruyor agrisi. Insallah benimde bian önce geçer
(283 puan) tarafından
7 ay oldu çok ayakta durunca belim arıyo yüz üstü yatmayı çok seviyorum yatamıyorum uyanınca bel ağrısıyla kalkıyorum bunlar hep doğumdan sanırım keşke bunlarda geçse
(3,950 puan) tarafından
Insallh geçer canım  anne olmak zor
0 oy
(5,240 puan) tarafından
1 ayı geçti hala aynıyım 40 çıksın doktora gidecem her yerim ağrıyor 
(3,950 puan) tarafından
Benim sadece başım agriyor. Seni baş agrin 1 aydir devam mı  ediyor
(5,240 puan) tarafından
Agri şeklinde değil sanki yerimden kalkinca içinde su varmış gibi bir baskı ve bir sızı giriyor cok kötü oluyorum benim ikinci sezeryan pes pese belim ayaklarım çok kötü bütün hayat enerjimi aliyo
(3,950 puan) tarafından
Benim 2 tanesi genel oldu bunu da genel istedim ama acil sezeryana alindim yemek yedigim icin spinal yaptilar
0 oy
tarafından
Baş ağrısı yaşamadım yastığini iyi ayarlanan gerekiyor ne çok yüksek ne çok alçak alacak. Bana hastanede cola içirdi ebe kafein oranı daha fazlaymis ve 1 bardak içtim. Eve geldiğimde 1 hafta kahve,biter çikolata ve bol su içtim 
(3,950 puan) tarafından
Icim dışım kahve oldu su desen cok fazla iciyorum
tarafından
Çok az cola iç ama bebeğe gaz yapar malesef. En iyisi hastaneye git o zaman canım bir iğne rahatlatir
(3,950 puan) tarafından
Eşime qldirayim 1 bardak olsun iceyim bakalim
0 oy
(5,844 puan) tarafından
Narkozu tamamen atamak 1 hafta sürüyor eğer dayanılmaz vaziyetteyse direk iğne yaptır damardan ilaçlardan daha etkili oluyor 
(5,844 puan) tarafından
Valla kahve ağrı kesici duş beni 3ünü peşpeşe yapınca rahatlatıyordu. 1 hafta sonra hiçbişeyim kalmadı baş ağrısı bulantı ve inanılmaz bir bel ağrısı vardı bende
(3,950 puan) tarafından
Ya şaka gibi bana doktorum dus alma dedi 10 gün sonra kontrole gel dedi
(5,844 puan) tarafından
Valla bana hastaneden çıktığım gün sadece bugün alma sonra dikiş yerini 40 gün keselememek şartıyla istediğin zaman duş al dedi
(3,950 puan) tarafından
2 tane sezeryan oldum onlarda 3. Gün  duş aldim ama bu doktor farkli bana duş alma dedi cok şaşırdım
(5,844 puan) tarafından
Her doktor farklı valla mesela ben sezeryandan çıktığım gibi su kahve vs içirdi bana saatlerce aç bekletmedi
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Kesinlikle acı türk kahvesi şekersiz birebir
(3,950 puan) tarafından
Kahvaltidan sonra yapcam canim sağol
(1,072 puan) tarafından
Şifa olsun canım inşallah. Benimki de catliyordu resmen bebeğim yoğun bakımdaydi emzirmeye inmistim yanına o sırada hemşire kahve içiyordu 1 tane de bana yaptı doğumdan sonra iyi gelir diye tesadüfen. 2 saat sonra şak hiç biseyim kalmadi
(3,950 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(119,326 puan) tarafından
gecmis olsun      
(3,950 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(581 puan) tarafından
Seni coook ama cook iyi anlıyorum. Allah yardimcin olsun. Ben tam hatırlamıyorum canım 2.5 sene oldu ama galiba 1 hafta çektim o ağrıyı 
(3,950 puan) tarafından
Amin canım insalalh benimkide geçer artık
(581 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Bnm de 3 4 gün ağrı Dı ya kendi kendine gcmşti
(3,950 puan) tarafından
Insallah benimde geçer artik 4 gun oldu
(2,307 puan) tarafından
Gecer ya sürekli olck değil ya
(3,950 puan) tarafından