0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Sabah iyiydi dün gece de iyiydi  bulaşıkları yıkadım 10 gibi ondan sonra oturdum elime aldım telefonu açılmıyordu 10 saniye açma tuşuna bastım açılmadı 2 saat öyle kapalı kaldı ama kapalıyken 10 saniyede bir titriyordu mesaj gelir gibi sonra kendi kendine açıldı 10 dkka durdu yine kapandı 10 dkka sonra yine kendi kendine açıldı biraz karışık oldu kusura bakmayın acaba neden olmuş olabilir yarın tamiridir gitcem bugün pazar olduğu için gitmedim 

4 Cevaplar

0 oy
(3,730 puan) tarafından
Format at canım belki virüs falan girmiştir
(350 puan) tarafından
Kapandı beş dkka önce yeni açıldı şimdi bidaha kapanır biliyorum başka biseyi yoktur demi
(3,730 puan) tarafından
Bilemem canım fotolarını falan al da format at belki düzelir
(350 puan) tarafından
Nasıl alabilirim fotoraflari
(3,730 puan) tarafından
Açılınca hemen birine at vatsaptan falan canım
-Reklam-
0 oy
(11,240 puan) tarafından
Reset at canım bilmiyorum ama virüs olabilir resti de ekran kilidi ve ses kısma yerine aynı anda ekran gelene kadar basılı tut
(350 puan) tarafından
Aksam eşim yapsın bari fotoğraflarımı ondan watsapta atarım sonra geri alirim
(11,240 puan) tarafından
Google fotoğraf vardır canım oraya yedekle Android mi telefonun
(350 puan) tarafından
Evet samsung j7 cnm
(11,240 puan) tarafından
Tamam canım google fotoğraflar vardır oraya gir ayarlardan yedeklemeleri aç ordan foto video her şeyini yedekler Gmail adresine yedekler
(350 puan) tarafından
Yapıcam uğraşcam canım bi şimdi kendi kapanıyor ben kendim açıyorum yeniden başlatmadan önce deseni çiziniz diyor açılıyor
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Canım başka bir telefonla Googla telefon modelini yaz reset nasıl atılıyorsa öğren reset at düzelir 
(350 puan) tarafından
Kapandı beş dkka durdu şimdi yeni açıldı kendi kendine  yanındaki kapatma ekran tuşuna bastımmı ine kapanacak başka bişey yoktur demi ya format atildimi silinirmi herşey
(1,068 puan) tarafından
Gitmiyor canım benim başımada geldi reset attım düzeldi
0 oy
(854 puan) tarafından
bataryasi gitmistir yada ekran gitmistir
(350 puan) tarafından
Ekran gitse açılmaz canım düşürmedim bişey etmedim kendi kendine kapanıyor ben açıyorum y3niden başlatmadan önce deseni çiziniz diyor
(854 puan) tarafından
ekranda temassizlik halinde de acilip kapanmalar olur canim bu ekranin gitmekte oldugunu gosterir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
18 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selma&furkan (962 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 250 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Senajhkl (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu

379,412 soru

11,357,022 cevap

34,833 kullanıcı

...